Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Metropol ožije moderními irskými tanci aneb láska je v plamenech

 
středa, 15. dubna 2015, 17:13

Brilantní práce nohou, taneční virtuozita, dynamické taneční kroky... Tím vším se značí moderní představení v rytmu irského stepu, které můžete už ve čtvrtek vidět od 19 hodin v divadelním sále DK Metropol. Uvidíte show plnou pozitivní energie, emocí a radosti.

Příběh pojednává o lásce, která se musí vypořádat s nástrahami dnešního světa. Do toho všeho hraje krásně melodická irská hudba, jež byla složena speciálně pro toto představení. Svým zpracováním nadchne návštěvníky každého věku. Přestože je vystoupení velmi náročné, tanečníci si zachovávají lehkost. Humorem pak dostávají diváky do děje. Silný zážitek z celé show dokreslují kostýmy a nápaditá světelná kompozice.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dva lístky na představení Love In Flames. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrtečního poledne následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Love In Flames přiveze uskupení Merlin. Správně je tedy možnost A.

Dvě volné vstupenky na koncert vyhrála čtenářka Markéta KašpárkováBlahopřejeme!

Foto: Michal Hrubý

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Organizátor Budwars Oldřich Klíma: Taneční akce takového rozsahu na...

středa, 15. dubna 2015, 09:19

V sobotu 18. dubna bude opět Gerbera roztančená na maximum. Od 10:30 se zde uskuteční další ročník taneční soutěže Budwars, která...

Letošní Mezinárodní den památek v Budějcích bude zaměřen hlavně na...

středa, 15. dubna 2015, 07:39

K Mezinárodnímu dni památek se v sobotu 18. dubna připojí také Budějce. Některé památky tak budou opět zpřístupněny široké...

Ať se dobré děje. V Budějcích vystoupí Szidi Tobias

úterý, 14. dubna 2015, 17:38

Členka bratislavského divadla Astorka Szidi Tobias dorazí již zítra do Domu kultury Metropol a svým pěveckým vystoupením...

Mig 21 nebo Robert Balzar Trio. To vše a mnohem víc v Budějcích

úterý, 14. dubna 2015, 14:32

Tento týden nebudete vědět, v jakém klubu či kulturních prostorech máte dřív brát za kliku. Budějcká kultura kvete spolu s...

 

Komentáře

Markétka Kašpárková

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za umožnění vidět vystoupení Love In Flames. Byl to nádherný zážitek a moc jsem si to užila. Děkuji. :-) Markéta Kašpárková.

sobota, 18. dubna 2015, 00:32
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.