Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Magická show Radka Bakaláře zvedla divadelní scénu DK Metropol z křesel

neděle, 1. března 2015, 10:47

Živé vystoupení Radka Bakaláře, Revolution Of Magic LIVE, které proběhlo ve čtvrtek 26. února v divadelním sále DK Metropol, slibovalo hodně. Jak velký je o akci zájem ukázaly rychle mizící lístky. Vyplatila se tedy jejich koupě? Každou korunou!

Během dvouhodinové show spojil známý budějcký kouzelník prvky tance, magie a iluze. Na pomoc si přizval jak své kamarády z tančeního uskupení BUDSIDE, tak také kouzelníka Martina Čejku či rapera Paulieho Garanda, se kterým dělal jeden z dílů Revolution Of Magic. Sečteno podtrženo, diváci viděli během dvou hodin vystoupení, kde se tančilo, zpívalo, rapovalo, kouzlilo a hlavně, kde nebyla ani jedna chvilka nudná a slepá.

Po celé show čekala na „Bakyho“ sladká odměna v podobě standing ovation, neboli potlesku vestoje, čímž dal celý sál jasně najevo, že tohle byla opravdová bomba. A jak se na akci zpětně díval její hlavní aktér, kouzelník Radek Bakalář?

„Jsem se show spokojený hrozně moc! Trošku jsem měl strach a obavy, jak vše dopadne, i když jsem podvědomě tušil a doufal, že nakonec standing ovation dostanu a uvidím, že se lidé celý večer bavili, smáli a že to mělo smysl. Tuhle reakci nikdy člověk dopředu neví a nedokáže odhadnout, jak budou hosté reagovat. Makal jsem na tom opravdu dlouho, ale Budějčáci byli skvělí a podrželi mě ve všech směrech. Ukázali mi, že v tom chci pokračovat dál, a i když to na konci show vypadalo jako konec, je to vlastně úplný začátek.“

Přestože si Budějcká Drbna celé vystoupení náramně užila, je tu jedna věc, kterou Radkovi vytýká. Jde o délku akce. Dvě hodiny prostě byly málo! 

 
 
 


 

Kam dál?

Pánové, pozor! Lakomá Barka letos dosáhla plnoletosti

sobota, 28. února 2015, 12:56

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak... Krumlovská folková skupina Lakomá Barka v letošním roce slaví 18 let. Krásné výročí,...

Pohodář, srdcař a milý člověk. Muzikanti vzpomínají na Karla Macharta

čtvrtek, 26. února 2015, 15:54

Jihočeskou hudební scénu zasáhla ve středu smutná zpráva. Po těžké nemoci zemřel ve věku 56 let Karel Machart, zakladatel klubu,...

Město začalo vznikat před tři čtvrtě tisíciletím. Start oslav zajistí...

čtvrtek, 26. února 2015, 11:50

Oslavy 750. výročí města České Budějovice oficiálně začnou již za pár dní - v úterý 10. března. Na tento den roku 1265 se datuje...

Ples Bosche s Vojtou Dykem propojí svět. Hosté se můžou těšit na...

úterý, 24. února 2015, 18:55

Užít si špičkovou hudbu, spoustu zábavy a humoru, vzdušný tanec, laser show nebo oblíbenou videodiskotéku můžou hosté tradičního...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.