Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Loučení s létem už v pátek, hvězdou bude DJka Katcha

 
úterý, 28. srpna 2012, 21:23

S létem se loučí každý po svém. V pátek 31. srpna se v DK Cehnice do tohoto aktu pustí v rytmu DNB. A nejen v něm.

Celkem devět Djs v čele s hvězdou, Djkou Katchou, se postará o důstojné rozloučení s letními měsíci.

V Cehnicích zahrají také Dj HellSmith, Dj Young Cee, Dj Hero, Dj M4Doc, Dj Clipper, Dj Admir, Dj Sergi a Tubus, takže je jasné, že na jihu Čech bude dunět také DubStep, House a Disco!

Všechna hudba v jednom s TOP djkou v ČR! To, že je Katcha TOP, není nutné dokazovat. DJka Katcha, jedna z předních osobností českého DNB, své mixážní umění piluje už více než devět let. Pravidelně hraje na prestižních klubových parties, stejně tak jako při obřích tanečních festivalech.

Dlouhý je i seznam zahraničních DNB djs, po jejichž boku Katcha také vystupovala. Namátkou Grooverider, Roni Size, Dillinja, Lemon D, Ed Rush, Andy C, High Contrast, J Majik, Simon Bassline Smith, Jumping Jack Frost, Shy FX, Aquasky, London Electricity, Teebee, Bad Company a další.

„V Cehnicích už jsme měli spoustu hvězd taneční hudby, ale ženu za Djským pultem poprvé, takže i pro mě důvod se těšit,“ říká producent akce a Dj v jedné osobě Otta Kovařík z pořádající agentury Chilli Production. „Bývá tam vždycky plný dům, tudíž i super atmosféra a samozřejmě skvělý zvuk, na kterém si hodně zakládáme,“ doplňuje.

Takže pokud nevíte, jak zaplnit jeden z posledních letních pátečních večerů, tohle je jasný tip. Vyrazte na akci Summer Goodbye s Djkou Katchou do DK Cehnice. Akce startuje ve 20 hodin. Další info na facebookové stránce akce.

Soutěž o vstupenky

Díky Budějcké Drbně můžete na tuhle akci vyhrát čtyři lupeny. Stačí znát odpověď na následující otázku, poslat ji do čtvrtečního poledne e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkat, zda budete vylosováni. Do zprávy nezapomeňte připsat svoje jméno a telefonický kontakt.

Jaká hvězda DNB scény byla na posledním Gangster Trippin v Cehnicích?

Čtyři vylosovaní čtenáři získají po jedné volné vstupence na páteční akci. Podmínkou jejího získání ale bude osobní vyzvednutí v kanceláři společnosti TRIMA CB s.r.o., která je vydavatelem Budějcké Drbny.

SOUTĚŽ SKONČILA

Hvězdou minulého Gangster Trippin v Cechnicích byl slovenský Dj B-complex.

Po jedné volné vstupence získávají čtenářky Jana Čapková, Mirka Bicanová, Pavla Chmelíková a Eva Pšeničková. Blahopřejeme!

Tisková informace

 


 

Kam dál?

FOTOREPORT: Čechomor přijel se svým turné i na Holkov

úterý, 28. srpna 2012, 12:54

Kdo minulý pátek nenavštívil Letní parket Holkov, měl by hned teď začít litovat. Tisícovka posluchačů, která na tamní otevřenou...

Slamburk dobyt! Nejkratší bitva v dějinách

neděle, 26. srpna 2012, 11:57

Hrad Slamburk u Borovan na Budějcku byl dobyt. A netrvalo to ani moc dlouho, zhruba pět minut, co si dětské vojenské formace...

Čakovské babí léto s bohatým programem startuje

sobota, 25. srpna 2012, 18:55

V letošním roce slaví obec Čakov velice významné výročí. Je tomu právě 750 let, kdy se v historických písemných pramenech...

Blízká setkání různého druhu šokují jižní Čechy

pátek, 24. srpna 2012, 11:08

Výstava Konfrontace na náměstí Přemysla Otakara II. nutí k zastavení a zamyšlení kolemjdoucí obyvatele a návštěvníky Českých...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.