Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Loučení s létem opět na Holkově. Hrajte o lístky

 
čtvrtek, 4. září 2014, 16:41

Loučení s létem na Holkově je tradiční akcí, která se koná již sedmým rokem vždy krátce po skončení prázdnin. Letos poprvé však letní parket ožije na začátku září taneční párty s Evropou 2. Kromě rádiových moderátorů tam v sobotu přijedou rapper Lipo a půvabná slovenská zpěvačka Mista.

O zábavu se na Holkově postarají moderátoři Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Nasty, Katka Říhová a Petr Říbal. Že je na co se těšit, dokazuje i exkluzivní hudební show pod taktovkou DJ hvězd Dance eXXtravaganzy Evropy 2 - Ondraye a DJ Briana.

Připravena je i řada soutěží o hodnotné výhry. Hrát se bude o značkové hodinky, mobil, vstupenky na koncert Lady Gaga a speciální letní překvapení.

Vstup do areálu je od sobotní 19. hodiny, párty začne o hodinu později. Cenu lístků pořadatelé zveřejní během pátku, prostor pro parkování a stanování bude zdarma.

Soutěž o vstupenky

Chcete vyhrát na Evropa 2 live! volné vstupenky? Zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou o pět lístků pro stejný počet výherců. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do sobotní 15. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování, které proběhne bezprostředně poté.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zpěvačce Mistě se říká slovenská Lady Gaga. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu na dnešní párty vyhráli čtenáři Marek Sikyta, Monika Bednářová, Markéta Petroušková, Václav Tomek a Štěpánka Hnízdilová. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Filmaři obsadili jihočeské památky

čtvrtek, 4. září 2014, 16:00

Už v roce 1998 na sebe pořádně upozornil filmem Tenká červená linie. Ne že by do té doby ve své filmografii víc snímků neměl, ale...

Nad Vltavou se strhne multimediální Bouře

středa, 3. září 2014, 21:02

Velkolepá multimediální show, nejmodernější technologie, zábava pro celou rodinu. To jsou hlavní lákadla třetího ročníku...

Páteční flámování? Do školy by se v sobotu vstávalo špatně

středa, 3. září 2014, 14:47

Zábava, kultura a sport za 1. republiky. Tak zní téma nadcházející vycházky za letního úplňku, která se uskuteční příští úterý 9....

V centru města se odpočívalo na zeleném trávníku

neděle, 31. srpna 2014, 18:25

Dvoudenní pouliční slavnost v centru města byla příjemnou tečkou za letními prázdninami. Krajinská ulice se proměnila v park plný...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.