Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Lišovský Rock Fest nabídne známá hudební jména

 
středa, 25. června 2014, 09:00

Již tuto sobotu ve 12 hodin se otevřou brány parkoviště Mrkáček Relaxcentra v Lišově, kde odstartuje první ročník hudebního festivalu Rock Fest Lišov 2014 v čele s oblíbenou kapelou Vypsaná fiXa.

Lišov si letos pro fanoušky kvalitní rockové muziky připravil opravdu zajímavou akci, která v tomto městě nemá obdoby. Na rozlehlé ploše parkoviště Mrkáček Relaxcentra u hlavní silnice směrem na Třeboň se uskuteční první ročník hudebního festivalu za účasti známých hudebních jmen.

Těšit se můžete na velmi oblíbenou kapelu Vypsaná fiXa, harcovníka hudebních pódií Miloše Dodo Doležala, pražskou roztančenou partičku Prague Conspiracy v čele s finalistkou Superstar Anetou Galisovou, ale také na stále oblíbenější strakonické Bags, Lucky Losers z Vrchlabí, Isua z Plzně, pražské divochy Loco Loco a za domácí vystoupí budějcké kapely Rozkrock a OSA Killers.

Vstupné lze koupit na místě za 220 Kč, nebo v předprodejních místech za 180 korun. Těmi jsou Music center na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích, Městský úřad Lišov a Mrkáček Relaxcentrum Lišov.

Na místě bude rozlehlé parkoviště, stanové městečko, velkokapacitní stany s posezením a samozřejmě spousta občerstvení. V případě velmi nepříznivého počasí se Lišovský Rock Fest odehraje uvnitř haly relaxcentra, aby všechno proběhlo podle představ pořadatelů.

Napsal Dalibor Szenci
Tisková zpráva

Foto: archiv kapely

 


 

Kam dál?

Světový svátek hudby přišla oslavit jen hrstka Budějčáků

úterý, 24. června 2014, 08:11

Sobota se v jihočeské metropoli nesla ve znamení hudby. Budějčáci měli možnost zařádit si na charitativní Benefici pro Centrum...

Rockoví fandové přivítali léto na Výstavišti

pondělí, 23. června 2014, 14:18

Prázdninovou sezonu zahájila v sobotu na českobudějovickém Výstavišti akce s názvem Vítání léta. Počasí sice léto moc...

Do Budějc opět po roce zavítají pouliční umělci

neděle, 22. června 2014, 20:18

Poslední červnový týden ožijí Budějce pouličním uměním, proběhne tu totiž tradiční festival s názvem Buskers fest. Od středy do...

Muzejní skvosty budou od července k vidění v radnici

čtvrtek, 19. června 2014, 16:06

Jihočeské muzeum nabídne návštěvníkům ochutnávku toho nejlepšího, co ve svých depozitářích uchovává. Muzejní skvosty je název...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.