Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Květnová Dámská jízda potěšila ženská srdce

 
pondělí, 20. května 2013, 15:22

Módní přehlídka, na které byli v přesile modelové, film v hlavní roli s Leonardem DiCapriem a na závěr přehlídka spodního pánského prádla. Co víc si mohly dámy, co přišly do budějckého multikina CineStar přát?

Adéla Jirkalová v šest hodin večer představila program ojedinělé Dámské jízdy, na které se promítal film poprvé ve 3D provedení - Velký Gatsby.

Ještě předtím se mohly přítomné dámy pokochat módní přehlídkou dvou značek, která byla stylově slazena s duchem filmu, odehrávající se ve třicátých letech.

„Styl oblečení mi sice do té doby moc nezapadl, ale hudba byla perfektní,“ zhodnotila přehlídku Ivona Kuličská.

Jako vždy se losovalo a krásné ceny. Dámy si odnášely polštáře, povlečení, prostěradla, kosmetiku či spodní prádlo a volňásky do kina.

Hlavní cena přišla na řadu jako poslední a šťastná dívka si odnášela poukaz na pobyt pro dvě osoby na čtyři noci na Lipně.

Na závěr všechny přítomné pozvala ředitelka multikina Svatava Kopečková na další Dámskou jízdu, která se bude konat 9. července, hrát na ní bude živá kapela a promítat se bude film Revival v hlavní roli s Bolkem Polívkou.

Po filmu se v prostorách kavárny pořádala ještě další přehlídka, a to pánského spodního prádla.

 


 

Kam dál?

Pořádná dnb párty otřese základy kulturáku na Vltavě

pátek, 17. května 2013, 13:35

DJ Aphrodite příští pátek 24. května zboří v Budějcích svým DNB nášupem KD Vltava.

Troška 60. narozeniny slavit nebude, víc se těší na natáčení

čtvrtek, 16. května 2013, 12:57

Jako každý jiný den bere režisér Zdeněk Troška tuto sobotu. Ten den mu bude 60 let, ale tvůrce řady filmových komedií žádnou...

Oblíbená akce pro mladé rozsvítí Budějce

středa, 15. května 2013, 19:20

Budějcký Dance Bar Paradox přivítá v pátek akci Lemond Light Up the Party. Pro návštěvníky je nachystaný rituál Lemond Shotboard,...

Zima a déšť znepříjemnily poslední dny Majálesu

úterý, 14. května 2013, 18:27

Velkolepé zakončení festivalu Budějovický Majáles 2013 nedopadlo úplně podle představ. Přestože hudební program byl velice...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.