Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Koncert pro šumavskou divočinu

neděle, 27. září 2015, 08:48
Tvrdý-Havelka BANDŠumava se vším všudySlova díků a osvětu o akci přednesli zástupci Hnutí DUHAPrvní sobotní koncert odehrála kapela DalekkoPráce se světlem byla dokonaláNechybělo stylové občerstveníNechyběl stánek s divoce vtipnými věcmiKytarista kapely WaldenKoncert pro šumavskou divočinu v Horní VltaviciKdyž chránit přírodu, tak stylověKapela Zrní předvedla koncert s velým KKapela Walden rozvášnila publikum natolik, že zpěvák kapely skončil s boulí na hlavěChlad nenechal pult s nápoji chvíli prázdnýGeniální projekce. Obrázky vznikaly přímo za kapelou Pleas The TreasBez komentáře...Barevná projekce vytvořila jedinečnou atmosféru
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.