Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kerong se vrací. Je větší, hezčí a nadupanější!

 
středa, 4. dubna 2012, 11:33

Název Kerong už na jihu Čech zná každý pořádný fanda elektronické muziky jako párty, na které při jejích předchozích osmi dílech vystoupila špička české dnb scény.

Devátý díl bude ještě větší. Akce se přesouvá z malého klubu Fabrika, kam by se už očekávané publikum nevešlo, do nově zrekonstruovaného kulturního domu Slavie, který lépe vyhoví jak velikostně, tak svým zázemím.

Tedy slyšte! Největší jihočeská drumandbassová párty letošního jara se uskuteční tento pátek 6. dubna v českobudějovickém KD Slavie. Před pondělní velikonoční nadílkou si za pouhých 150 Kč můžete poslechnout jedny z nejžhavějších jmen současné dnb scény.

Na hlavní stagi ukážou své dovednosti Fourward (Rakousko – Bad taste, Virus, Citrus, Mainframe), Rido (Česká republika – Metalheadz) či Forbidden Society (Česká republika – Forbidden Society Recordings, Genosha 175, PRSPCT, Algorythm).

Ti doplní DJ´s P.no (drumaffection), Dirty Boy vs Syndrome (Kerong.cz, Frutakru), Tao Maffa (Soundpolis), Clipper (beatz.cz), Sergi (Beatz.cz) a Hellsmith (Chilliproduction).

Jak je u Kerongu zvykem, vysoce kvalitní bude i vizuální stránka párty. Za VJským pultem se vystřídají Ding, Dark Face, Zero Cube a MSX.

Jedním z mediálních partnerů Kerongu, který patří mezi největší letošní akce tohoto žánru ve městě, je Budějcká Drbna.

Tisková zpráva
Foto: Kary

 


 

Kam dál?

Oblíbenci z filmových pláten řádili ve Slavii

úterý, 3. dubna 2012, 08:53

Asterix líbá Caesara, Lara Croft vesele debatuje s vězněm, Petr Pan pojídá popcorn. Kde že se to Budějcká Drbna ocitla? Zašla se...

SOUTĚŽ: Zajděte si na Okresní přebor spolu s hráči Dynama

čtvrtek, 29. března 2012, 20:29

Ve čtvrtek uvedlo budějcké multikino CineStar v oficiální premiéře nový český film z fotbalového prostředí Okresní přebor –...

Holanďan rozvíří prach tanečního prostoru Kredance

čtvrtek, 29. března 2012, 17:56

Už v sobotu budete mít jedinečnou možnost vrátit se zase na chvíli do doby, kdy v módě byla jednoduchá elegance podtrhnutá...

Jarda Kužel s Ádou Větvičkou přivezli Okresní přebor

pondělí, 26. března 2012, 11:30

Delegace tvůrců nové české komedie Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka dorazila v neděli večer do budějckého multikina...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.