Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jubilejní Sportovní ples nakonec bez Čáslavské i Zátopkové

 
pondělí, 10. února 2014, 13:04

Den po slavnostním zahájení XXII. zimních olympijských her v Soči se v budějckém Domu kultury Metropolu konal v pořadí již desátý Sportovní ples. Na ten organizátoři pozvali devatenáct bývalých olympioniků, kteří v letech minulých reprezentovali naši republiku a bojovali o cenné kovy.

Mezi pozvanými tak například byla gymnastka Věra Čáslavská, atletka Dana Zátopková či volejbalista Pavel Schenk. Obě zmíněné dámy se ale bohužel kvůli nemoci nemohly na ples dostavit.

Svou přítomností hosty nepoctil nakonec ani držitel Stanley Cupu Jaroslav Pouzar, a tak se v Metropolu sešlo šestnáct olympioniků, mezi nimiž byli i držitelé cenných kovů.

Celým večer provázela kapela City ČB a hosté měli možnost vyhrát zajímavé ceny v tombole, či se podívat na vystoupení tanečníků a talentovaných sportovců.

ČTĚTE TAKÉ: Seriál Budějcké Drbny Jihočeši ze Soči

 
 
 


 

Kam dál?

RECENZE: Dědictví 2 aneb Smutný náhled do dnešní doby

neděle, 9. února 2014, 11:59

Jelikož bylo zkouškové období, řekla jsem si, že by bylo ideální zaplácnout prokrastinační čas nějakým nenáročným filmem, nejlépe...

RECENZE: Nový Robocop? Po brutalitě a krvi ani stopy

pátek, 7. února 2014, 13:56

Když se řekne Robocop, okamžitě cítím silný závan nostalgie... Ošuntělé „véháesky“, jednohlasný a značně otřesný „dabing“ a...

SOUTĚŽ: Zatančete si společně s úspěšnými olympioniky

středa, 5. února 2014, 09:28

Chcete se osobně setkat s bývalou sportovní gymnastkou Věrou Čáslavskou, atletkou Danou Zátopkovou nebo volejbalistou Pavlem...

Nejhlučnější z tichých zahrají dnes ve Slavii

pátek, 31. ledna 2014, 09:44

Líný kvartet a ONI, dva zástupci českobudějovické scény, vystoupí dnes večer v Café klubu Slavie. Zkušení hudebníci zahrají se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.