Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Je to tady: Předpremiéra Okresního přeboru už v neděli!

 
pátek, 23. března 2012, 10:08

Dlouho očekávaný snímek z dílny tvůrců televizního seriálu Okresní přebor se poprvé objeví na plátně už tuto neděli od 18.30 hodin. V budějckém multikině CineStar se uskuteční předpremiéra filmové komedie ze sportovního prostředí s podtitulem Poslední zápas Pepika Hnátka.

Jak název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí – Josefa Hnátka. Protože v samotném seriálu se tento muž vyskytoval pouze jako popel rozprášený na houslickém hřišti, rozhodli se tvůrci, že ho divákům představí i ve své živoucí podobě.

Příběh celovečerního filmu je tak situován do doby jeho života a rozehrává dilema muže, pro něhož je fotbal celý život. Dokonce víc než život. Titulní roli houslické persóny ztvární divadelní režisér, umělecký šéf pražského Dejvického divadla a příležitostný herec Miroslav Krobot.

Po skončení promítání budou moci přítomní diváci besedovat s herci Davidem Novotným, Václavem Neužilem a Ladislavem Hamplem, kteří do Budějc na předpremiéru dorazí. V sále nebudou chybět ani hráči fotbalového klubu ze Zlaté Koruny, jejichž tým hraje právě okresní přebor.

Zahrajte si proti Houslicím!

V souvislosti s uvedením filmu Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka do kin se uskuteční zajímavá soutěž, ve které budou týmy hrající okresní přebor a nižší soutěže bojovat o zápas proti nefalšovanému Slavoji Houslice.

Pravidla jsou jednoduchá. Vložte do obálky jedenáct vstupenek multikina CineStar z jakéhokoliv představení Okresního přeboru, připište kontaktní adresu, e-mail a telefon na jednoho z hráčů vašeho týmu a obálku vhoďte do označeného boxu na pokladně kina.

Soutěž trvá od 29. března do 10. dubna. Bezprostředně poté bude vylosován vítězný tým, který sehraje v neděli 22. dubna na svém vlastním hřišti nebo na trávníku Slovanu Lochovice, kde se film natáčel, mač proti Houslicím. Ty budou složeny ze samotných herců, takže se při souboji ve vápně můžete potkat například s Ondřejem Vetchým. Na vylosovaný mančaft čekají i další hodnotné ceny.

Soutěž s Budějckou Drbnou

Jestli chcete film Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka vidět v jihočeské předpremiéře, soutěžte s Budějckou Drbnou o dvě vstupenky na nedělní večer do multikina CineStar.

Na adresu redakce@budejckadrbna.cz pošlete do dnešní 18. hodiny správnou odpověď na následující otázku. Z došlých e-mailů vylosujeme jednoho výherce, který získá oba dva lupeny.

Kdo režíroval film Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka?

A) Jan Prušinovský
B) Zdeněk Troška
C) Jan Svěrák

Nezapomeňte na sebe uvést nějaký spolehlivý kontakt, abychom se s vámi mohli v případě výhry spojit. Přejeme hodně štěstí!

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na koncert Marty Kubišové!

středa, 21. března 2012, 11:06

Již tento pátek přijede do Českých Budějovic místní rodačka, zpěvačka Marta Kubišová. Trojnásobná vítězka Zlatého slavíka...

Budějcké multikino dnes slaví kulaté jubileum

středa, 21. března 2012, 09:52

Přesně před deseti lety bylo v Českých Budějovicích otevřeno multikino CineStar. Tato společnost otevřela první zařízení tohoto...

Budějcké vítání jara začne ve středu brzy ráno

úterý, 20. března 2012, 21:25

Nejen víkendové slunce a teplo potvrzují, že dlouho očekávané jaro konečně nastalo. Potvrzuje to i akce, na které můžeme my,...

Narozeninová Dámská jízda byla plná legrace

úterý, 20. března 2012, 19:14

Multikino CineStar v Českých Budějovicích slaví desáté narozeniny a v duchu této oslavy se nesla i Dámská jízda, která se konala...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.