Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jan Budař ve Slavii pokřtí nové album Lehce probuzený

 
sobota, 3. listopadu 2012, 08:24

Příští sobotu 10. listopadu bude Café Klub Slavie patřit českému herci, režisérovi, scénáristovi a hudebníkovi Janu Budařovi. Ten se Budějčákům představí od 20 hodin společně s kapelou Eliščin Band v posledně jmenované roli - jako klavírista, kytarista a zpěvák.

Jan Budař a Eliščin Band na jih Čech přivezou zbrusu nové písničky z jejich aktuálního alba Lehce probuzený, které přesně za týden představí jihočeským posluchačům.

„Návštěvníci se můžou těšit na veselé projekce, nové písně, skvělou kapelu Eliščin Band, v čele s Petrou Eliškou Malíškovou, jednou z nejlepších violoncellistek u nás, uvidí také nový videoklip k písni ´Když zavřu oči´ i netradiční křest alba, o který se postará místní svěcenou kohoutkovou vodou Jiří Mádl, českobudějovický rodák,“ zmínil Jan Budař při nedávném rozhovoru s Budějckou Drbnou.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v síti CBsystem či na baru Café Klubu Slavie za 140 korun. Na místě budou stát 180 Kč.

Pokud ovšem nechcete za návštěvu koncertu Jana Budaře a Eliščina Bandu platit, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou a dva volné lupeny si vyhrajte.

Na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz zodpovězte následující otázku a počkejte, zda se na vás usměje štěstí. Své odpovědi můžete posílat do úterního poledne. Lístky si mezi sebe rozdělí dva čtenáři.

Díky kterému filmu z roku 2003 se Jan Budař proslavil jako herec?

A) Nuda v Brně
B) Pupendo
C) Kameňák

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a číslo mobilního telefonu, abychom mohli výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

 


 

Kam dál?

Za školními kapelami v pátek večer do Slavie

čtvrtek, 1. listopadu 2012, 20:49

Že se v Budějcích nic neděje a vy nemáte v pátek večer kam vyrazit, protože v oblíbených klubech je to stále stejné a muzika vám...

Eláni rozsvítili a rozproudili budějckou hokejovou arénu

čtvrtek, 1. listopadu 2012, 17:16

Čtyřicet let na česko-slovenské i světové hudební scéně, stovky písniček, nezapomenutelné a stále živé hity, desítky ocenění,...

SOUTĚŽ: Budějcký Metropol láká na skvělý jazz

čtvrtek, 1. listopadu 2012, 12:31

Budějcká Drbna má pro vás bleskovou soutěž o čtyři volné vstupenky na večer s podtitulem Jazz Meets Classical Music. Koncert,...

Modrý dveře podlehnou tónům kytary Michala Pavlíčka

středa, 31. října 2012, 21:44

Obdivovaný kytarový mág, který jako autor spolupracoval na albech několika předních českých interpretů, vystoupí už ve čtvrtek...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.