Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: V Café Klubu Slavie se tančila latina

 
úterý, 2. dubna 2013, 16:18

Jestli vás momentální počasí stejně jako většinu lidí štve, přináší vám Budějcká Drbna kulturní tip, díky kterému se báječně odreagujete, odpočinete a při troše fantazie s pomocí nějakého toho drinku zapomenete na všední starosti a hlavou vám poplují obrázky z těch nejexotičtějších míst.

Oč jde? V Café Klubu Slavie se každý měsíc koná Rumba Latina Party, při níž vás už u vstupu odzbrojí neodolatelné latinskoamerické rytmy.

Minulou sobotu se ve Slavii opět konal workshop salsy a jiných tanců. Na pódiu se po deváté hodině objevil DJ Jesus Escobar, výtečný tanečník z Peru, který svým šarmem a nevinným pohledem okouzlil nejednu z přítomných dam. Jesus se postaral o skvělý hudební mix, při němž návštěvníci spontánně tančili.

O chvíli později vystoupila sympatická Venezuelanka Zulay Fonseca. Ta návštěvníkům nejprve ukázala základní taneční kroky salsy, na které nabalovala další a další prvky. Zpočátku se publikum zdálo být poněkud ostýchavé, ale s postupem času se přítomné dámy, ale i pánové skvěle uvolnili a Café Klub Slavie se na několik hodin proměnil v nefalšovanou latinskoamerickou párty.

Pozdě večer jako bonus vystoupily tanečnice z Juicy Berry a jako půlnoční překvapení se opět předvedla skvělá Zulay se svým sólovým vystoupením. Po půlnoci už si každý mohl tančit, jak se mu zlíbilo.

Ve Slavii byla zkrátka skvělá atmosféra, při níž musel každý zapomenout na novou sněhovou nadílku a další nepříjemné malichernosti všedních dní.

Příští latinskoamerická párty, kde si můžete zatančit a naučit se tance jako je salsa, merengue, reggeaton, bachata, tango nebo sambu, se bude konat v pátek 19. dubna opět ve Slavii.

 


 

Kam dál?

V budějckém multikině se uskutečnila první Pánská jízda

pátek, 29. března 2013, 15:54

Dámské jízdy v multikině CineStar nejsou ničím neobvyklým. Pohodová atmosféra, welcome drink, tombola a film. Aby to ale mužům...

Nový program ve Slavii uvede skupina COP

středa, 27. března 2013, 18:58

Café Klub ve spolupráci se Spolkovým a kulturním domem Slavie pořádají od března nový pořad Folk & Country ve Slavii. Koncerty...

Nejen dámy, ale už i pánové budou mít vlastní Jízdu

úterý, 26. března 2013, 17:15

První středa v měsíci patří v multikině CineStar Dámským jízdám. Zástupkyně něžného pohlaví si vždy užijí doprovodný program a na...

Forbidden Society label night nabídne jedinečnou atmosféru

pondělí, 25. března 2013, 17:54

Budějcký producent Forbidden Society sklízí v současné době úspěchy na všech frontách, důkazem budiž i letošní třetí narozeniny...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.