Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Pavilon T se proměnil v obří taneční parket

čtvrtek, 27. prosince 2012, 15:18

Gigantickou taneční párty v pavilonu T budějckého Výstaviště, který dokáže pojmout až čtyři tisícovky návštěvníků, si na středu připravilo rádio Kiss Jižní Čechy. Organizátoři slibovali výborný zvuk, audiovizuální efekty, hodně barů a hlavně zábavu až do rána.

Dveře pavilonu se otevřely po osmé hodině večerní. Kdo čekal, že se celý prostor zaplní až okolo půlnoci, byl na omylu. Od prvních minut do velké haly začaly proudit davy lidí a u šatny se vytvořila obrovská fronta. Ta plno lidí odradila od zanechání svého oděvu právě na tomto místě, což nakonec možná byla správná volba.

S přibývajícím časem a postupným zvyšováním hladiny alkoholu v krvi mnohých účastníků se v bezprostřední blízkosti pódia rozjela velká taneční party, jakou pořadatelé avizovali. Dostatečně velký prostor pavilonu zajistil, že každý měl okolo sebe místo, mohl si sednout ke stěně na zem nebo jít na drink k jednomu z mnoha barů.

Daní za takto velký prostor a spoustu návštěvníků se bohužel stala nekvalitní reprodukce hudby, která již v půlce haly rezonovala a duněla. Rovněž v šatnách byl velký nepořádek, a tak mnoha lidem byly odcizeny bundy. Záchody vypadaly jako po výbuchu bomby a všude se na zemi válely odpadky.

I tak si ale lidé tuhle párty užívali a vydrželi na taneční hudbu pařit až do časných ranních hodin.

 
 
 


 

Kam dál?

FOTO: Přežili jsme konec světa. S pořádnou párty!

středa, 26. prosince 2012, 17:02

Tak jsme to zvládli. Podařilo se nám přežít tolik obávaný konec světa. A jak! Ve víru párty jsme ani nezaznamenali, že nějaké...

Andělská Lucie Bílá dvakrát vyprodala Metropol

neděle, 23. prosince 2012, 11:54

Dva nádherné koncerty v rámci turné Bílé Vánoce Lucie Bílé odehrála patnáctinásobná zlatá slavice společně s kapelou Petra...

SOUTĚŽ: Zlatá slavice Lucie Bílá zazpívá v Metropolu

pátek, 21. prosince 2012, 12:00

Hned dva koncerty v řadě za sebou přichystala na sobotu patnáctinásobná vítězka hudební ankety Český slavík Lucie Bílá, která v...

Zimní párty u Sportovky ve stanu. To chceš!

pátek, 21. prosince 2012, 09:30

Zima dlouhá. Do Majálesu, tedy pořádné venkovní party, daleko. Jenže! To by v Budějcích nesměli být tak vynalézaví lidé, kteří se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.