Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO a VIDEO: Při famózní show nad Vltavou se tajil dech

sobota, 29. června 2013, 02:18

Multimediální projekční show Živly vyvrcholil na náplavce u Dlouhého mostu páteční festival Vltava žije. Zajímavý program přilákal k vodě možná přes deset tisíc návštěvníků, kteří na závěr dne mohli vidět dechberoucí audiovizuální show přímo nad hladinou řeky.

Po odpoledních atrakcích pro celou rodinu a ukázkách složek integrovaného záchranného systému přišly na řadu tři povedené koncerty. Po Prague Conspiracy vystoupila kapela Wohnout a těsně před velkým finále zahrála Jihočeská komorní filharmonie, ke které se přidal i sólista Bohouš Josef.

A pak už to přišlo! Vodní fontána u Dlouhého mostu v podání jednotek dobrovolných hasičů, projekce do velkoplošné vodní stěny před Lannovou loděnicí, laserová show, vzdušná akrobacie z ramene jeřábu, famózní letci na vodě, ohňová show a nakonec velkolepý ohňostroj. Zaplněná náplavka šílela nadšením!

„Něco takového jsem v životě neviděl. Závěrečná show byla naprosto fantastická! A letci na vodě? Ti neměli chybu. Prostě jsem se parádně bavil, jen víc takových akcí!“ netajil se maximální spokojeností po skončení festivalu pořádaného produkční agenturou Art4Promotion jeden z diváků Petr Procházka.

 

Jak se vám líbil letošní festival Vltava žije? Ohodnoťte ho jako ve škole!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Celkem hlasovalo 235 čtenářů
 
 
 
 


 

Kam dál?

Zapomenuté místo u Slavie bude v létě žít kulturou

pátek, 28. června 2013, 10:57

Letní scéna před spolkovým domem Slavie se o prázdninách stane významným kulturním centrem Budějc. Café klub Slavie ve spolupráci...

Španělé tančili v Krajinské ulici mezi kapkami deště

čtvrtek, 27. června 2013, 20:53

V rámci jubilejního 25. ročníku festivalu Tanec Praha přijela tento týden do Českých Budějovic taneční skupina La caja dansa,...

Vltava po roce ožije velkolepou audiovizuální show

středa, 26. června 2013, 17:32

Jedinečnou oslavou člověka bojujícího s přírodními živly bude už tento pátek velkolepá show, která se uskuteční na náplavce u...

Vltavotýnská výstava představí autory ze šesti zemí světa

pondělí, 24. června 2013, 14:02

Slavnostní vernisáží bude nadcházející sobotu v 16 hodin zahájen v prostorách Městské galerie U Zlatého slunce v Týně nad Vltavou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.