Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Film Pohádkář téměř vyprodal Dámskou jízdu

 
neděle, 26. října 2014, 11:11

Do velkého sálu multikina CineStar proudí davy upravených žen. Každá dostává slosovatelné číslo a na uvítání ochutnávku červeného vína. Na sedačkách v sále na každou návštěvnici čeká časopis, slevové kupony a tester make-upu. Začíná Dámská jízda s filmem Pohádkář.

Adéla Jirkalová vítá na podiu zástupce restaurace a vinotéky, poté je představeno jedno z největších budějovických knihkupectví. Tři šťastné výherkyně, které byly vylosovány, obdržely knihu Pohádkář od Barbary Nesvadbové.

V předpremiéře se promítal film režiséra Vladimíra Michálka, který se milostného tématu chopil v dramatickém duchu. Již v prvních záběrech bylo jasné, že nepůjde o žádnou komedii. Tělo mrtvého muže, detektiv a dvě krásné ženy.

Ve snímku Pohádkář je možné poprvé v českém filmu vidět světovou top modelku Evu Herzigovou, která se spolu s další hlavní hrdinkou, kterou skvěle ztvárnila Aňa Geislerová, nevědomky dělí o jednoho muže. Onoho šarmantního chlapa do nepohody hraje na jedničku Jiří Macháček.

Příběh o touze, podvodu a věčném odpouštění vám při sledování občas zamotá hlavu, chvíli budete pobouřeni, protože se budete ztrácet v ději, pak se zase najdete, ztratíte a ke konci se zvednete ze sedačky a začnete chrlit na svůj doprovod tisíce otázek, které ve vás film vyvolal.

Další Dámská jízda se odehraje 25. listopadu a těšit se můžete na předpremiéru francouzského filmu Sex v Paříži.

 


 

Kam dál?

Jste nebojsové? Projeďte se strašidelným autobusem

neděle, 26. října 2014, 07:50

Bojácné povahy by měly v pátek 31. října raději zůstat doma... Budějcemi se totiž bude prohánět strašidelný autobus! Pokud naopak...

Výstava okrasného ptactva hraje všemi barvami

sobota, 25. října 2014, 17:20

Milovníci opeřených krasavců se dočkali! V pavilonu D5 Výstaviště České Budějovice se tento víkend koná již čtrnáctá Výstava...

RECENZE: Co jsme komu udělali? příjemně uvolní

sobota, 25. října 2014, 08:43

Francouzská komedie, charismatický borec v hlavní roli, originální téma... Tato kombinace je zárukou úspěchu již po celá...

Jihočeské památky budou mít ve svátek otevřeno

čtvrtek, 23. října 2014, 18:48

O víkendu, ve státní svátek 28. října i ve zbývající podzimní prázdninové dny budou mít jihočeské památky otevřeno. K návštěvě...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.