Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Film o striptérech rozvášnil dámské publikum

 
úterý, 17. července 2012, 10:38

Prázdninový mejdan něžného pohlaví v multikině CineStar se vydařil na jedničku. Sedmá Dámská jízda nadělila přítomným ženám nejenom skvělé tipy na prázdniny, ale i rady ohledně jejich jídelníčku a nabídku profesionálního dohledu při jejich cvičení.

Ačkoliv byla krásná slunná červencová středa, parkoviště před CineStarem bylo doslova našťouchané. Ani sál číslo sedm, ve kterém se odehrávala Dámská jízda, neměl nouzi o divačky.

Co je sem přivedlo?

„Byla jsem na minulé jízdě a viděla ukázku na film Bez kalhot, která mě docela zaujala, tak jsem vytáhla kamarádku a jsme tedy,“ prozradila Drbně Jitka Sládková.

Prvním hostem, kterého Adéla Jirkalová uvedla před filmové plátno, byl manažer nového fitness centra, které nalezneme přímo na náměstí Přemysla Otakara II. v Galerii Dvořák. Mnohým z nás proletěla hlavou myšlenka, proč zrovna toto zařízení je prezentováno na Dámské jízdě. Samozřejmě proto, že je pouze pro ženy.

„Myšlenka se mi líbí, je pravda, že to není zrovna dobrý pocit, když cvičíte a chlapi po vás pokukují. Jsem pak nervózní a posilování si moc neužiju. Na druhou stranu se člověk při té dřině má aspoň na co koukat,“ směje se Veronika Bromová.

A to není všechno, co nové fitness nabízí. K dispozici zde dostanete osobní trenérku, která vám na míru ušije nejen cvičení, ale i jídelníček a celý první týden můžete cvičit zadarmo.

Neobvykle probíhalo losování o ceny hned po každé z prezentací. Takže jako první se vyhrávala měsíční a čtrnáctidenní poukázka do zmíněného „fitka“ a dále pak tři různé míry slev na cvičení. V druhé prezentaci jsme byly pozvány na druhý ročník Golden Crown Blues Festu, který se koná na Horské chatě na Kleti a to v sobotu 4. srpna tohoto roku.

Tomáš Fantiš nám představil skvělé kapely, které zde budou účinkovat. Mezi vystupující hvězdy jistě patří bubeník a kytarista Cedric Burnside, který vyhrál Music Awards 2009 v kategorii „Best New artist debut“. Dále pak mladý britský kytarista Danny Bryant, skupina The Cell, Bonzo Radványi a Ľuboš Beňa či českobudějovická kapela Manilla Joe.

Následovalo další losování o lístky na tento jistě pohodový fest, které si dvě přítomné dámy jistě skvěle užijí. Jako poslední přišla na řadu výživová poradkyně Veronika Gallistlová, která představila svůj krámek se zdravou výživou v Českém Krumlově. Nechyběla ani rychlá přednáška o zdravém životním stylu, kdy nám vyložila desatero zásady zdravého životního stylu pomocí obrazové prezentace. Přítomné dámy se také dozvěděly, na co si dát pozor při návštěvě dietologa.

„Nikdy jsem žádného nevyhledávala. Svůj názor na zdravé stravování jsem si za několik let praxe udělala sama. Jedno je pravda, že co jsem změnila jídelníček a snažím se jíst zdravě a dobře, cítím se o hodně lépe,“ komentovala přednášku Lenka Kocourková. I po této prezentaci se losovalo o zajímavé ceny, dodané krámkem Veroniky.

Na řadu přišly i další ceny jako DVD úspěšné komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh, poukaz na knihy či reklamní trička. I dámy, na které se v losování nedostalo, odcházely domů spokojené. Na každou z nich čekalo překvapení v podobě krému na vrásky uvnitř černé taštičky, která se nacházela na každém sedadle v kinosále.

Třešničkou na dortu této Dámské Jízdy byl film Bez kalhot. Film, na který se jistě žádný muž nepodívá podruhé, zato každá žena ano. Ve snímku je totiž k vidění spoustu krásných mužských, kteří se živí striptýzem. Film jakoby byl natočen speciálně pro Dámskou jízdu. „Trochu jsem se toho filmu bála, americké filmy tohoto druhu moc ráda nemám, ale nakonec jsem se skvěle bavila. Je pravda, že bylo na co koukat,“ směje se Mirka Janová.

 


 

Kam dál?

Slavnosti v Holašovicích zakončí pohodový třetí letní týden

pondělí, 16. července 2012, 14:12

Jarmarků není nikdy dost a proto po úspěšném Borůvkobraní na nás tento týden čekají Selské slavnosti Holašovice a to již patnáctý...

S Třemi sestrami na Holkově válel i Tomáš Rosický!

pondělí, 9. července 2012, 21:54

Tisícovka fanoušků si přišla v pátek večer na Letní parket Holkov u Velešína poslechnout skvělý koncert legendární české kapely...

Premiéra muzikálu Casanova byla opravdu světová!

neděle, 8. července 2012, 16:08

Je pátek 6. července 2012. Pod šedivou a vodu slibující oblohou vchází do bran hlubockého zámku muž. Jde krokem unaveným a únava...

Letní kino Háječek bude letos zase promítat!

pátek, 6. července 2012, 09:30

Dobrých zpráv není nikdy dost a o to raději vám je Budějcká Drbna přináší. Dobrou zprávu tedy máme pro všechny Budějčáky, kteří s...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.