Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Faktor Fest 2013 na Sokolském ostrově

čtvrtek, 5. září 2013, 15:34
Skupina Pub Animales se stala hvězdou večeraPro děti byla přichystána lezecká stěnaMoře lidí na Sokolském ostrověPočasí Faktor Festu přáloŽongléři nemohou chybět na žádném festuZvukaři zavaleni davemZpěvák Pub Animals Pavel Podruh tradičně na pódiu řádilVrcholem festivalu byla slovenská kapela No NameVerona dávala povětšinou starší hityUmělecké dílo jako průlezka pro dětiU K2 hrála kapela Better Way. Tato akce však nebyla součástí Faktor FestuStředeční Faktor FestSokolský ostrov byl odpoledne plný dětíPub Animals rozřádili publikumPrvní zahrála kapela RozkrockPrvní kapela už hrála pro docela dost lidíOdpolední siestaOdpoledne se před pódiem dalo ještě normálně choditNo Name zahráli jako posledníNa Pub Animals se Sokolský ostrov dost zaplnilHasiči nechali děti prošmejdit jejich autoFanoušci Pub Animals s kapelou perfektně spolupracovaliFaktor pro dětiDřepkinsDílničky pro děti byly plně využívány
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.