Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dvojkoncert Wohnoutů po Velikonocích v Café Klubu Slavie

 
pátek, 3. dubna 2015, 12:30

Wohnouti? To je partička sympaťáků, co za sebou nechávají vyprodané kluby. Baví lidi jak svými vtipnými texty u písní, tak rozprávkou v pauzách mezi nimi. Café Klub Slavie zažije 9. a 10. dubna dvojkoncert na vlastní kůži. „O koncert byl enormní zájem, proto jsme zvolili dva termíny a vyplatilo se!“ je rád za zájem majitel klubu Petr Smutný.

K věci. Koncert 10. dubna je beznadějně vyprodaný, ale přidaný koncert 9. dubna nabízí ještě pár lístků k prodeji. „K dnešní chvíli je ještě volných cca 50 vstupenek,“ upozorňuje Smutný. K dispozici jsou online na CBsystemu, anebo jsou ještě na baru Café Klubu Slavie. Počet je omezený, takže doporučujeme spěchat.

Tour Laskonky a kremrole je jízda k osmé desce kapely Wohnout. Nebojte, ani v tomto albu Wohnouti neutekli od svého smyslu pro humor, od vlastního stylu a ojedinělého pěveckého podání. Wohnouti od svého zrodu mluví vlastním jazykem. Nikomu snad ani za ty roky nedošlo, že vlastně nemají zpěváka. Bratři Homolové si ze svých unikátních hlasů udělali přednost a rozhodně je každý na první poslech pozná!

Součástí koncertu nebudou jen nové písně z nového alba, ale určitě se všichni dočkají svého. Pumelice jako Banány, Vrátnej, Gastrosexuál, anebo Sej-ko-no-pí si zazpívájí bezesporu všichni, kteří na koncerty urvou lístky.

Dejte pozor na start! Ve čtvrtek začne koncert ve 20:00 a v pátek se první tóny rozezní ve 21:00! „Je to z důvodu všedního dne. Aby se ze čtvrtka na pátek návštěvníci vyspali do práce, ale kdo chce, může pařit do rána, rozhodně nebudeme hned po konci koncertu zavírat vrata od klubu. No a v pátek je to jasnej mejdan, tak začneme déle,“ uzavírá s úsměvem Petr Smutný.

Tak se uvidíme, sympaťácí!

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát dvě vstupenky na čtvrteční koncert, které si mezi sebe rozdělí dva čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 10. hodiny ranní následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

V kapele Wohnout hrají bratři Homolové. Správně je odpověď C.

Po jedné volné vstupence vyhrály čtenářky Hana Machalová a Ilona Pechová. Blahopřejeme!

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Metropol provoní tradiční výstava orchidejí

pátek, 3. dubna 2015, 05:36

Kulturní dům Metropol oživí až do příští neděle oblíbená výstava orchidejí. Exotické rostliny s krásnými květy a sukulenty jsou k...

Velikonoce přinášejí plno trhů a koncertů po celém kraji. Kam vyrazit?

čtvrtek, 2. dubna 2015, 16:33

Školáci si v těchto dnech užívají velikonoční prázdniny, jejich rodiče v mnoha případech dovolenou. Ideální příležitost k...

Zámek Vimperk začne svoji první sezónu pod správou Národního...

čtvrtek, 2. dubna 2015, 14:53

Letošní rok je důležitým mezníkem pro Zámek Vimperk. Letos totiž zažije svoji první sezónu pod správou Národního památkového...

Rychle a zběsile 7 doplní v Cinestaru animovaná Ovečka Shaun ve filmu

čtvrtek, 2. dubna 2015, 07:46

Přestože nabízí multikino Cinestar od tohoto čtvrtka pouze dvě filmové premiéry, určitě je o co stát. Po středeční předpremiéře...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.