Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Divokej Bill bude mít v Budějcích speciální backstage

 
čtvrtek, 27. listopadu 2014, 20:20

Akustický turné kapely Divokej Bill je v plném proudu. Na svůj budějcký koncert, který odstartuje úderem páteční osmé hodiny večerní v Kulturním domě Vltava, mají kluci kromě skvělého vystoupení připravenou řadu překvapení.

Jako předkapela vystoupí partička Jelen, těšit se můžete na divadelní představení a někteří fanoušci okusí speciální Ballantine's Backstage.

„Akustické koncerty jsme jezdili od začátku, co hrajeme, vždy po dvou letech kolem Vánoc. Nás jako kapelu to baví a vždy se na ně těšíme. Je tam úplně jiná atmosféra, než na našem ‚elektrickém‘ koncertě, je to takové komornější, ale přitom pořád jízda,“ říkají kluci z kapely Divokej Bill, kteří v rámci turné představují také svůj vůbec první záznam čistě akustického koncertu G2 Acoustic Stage na DVD.

Součástí nestandardního nadupaného programu je sympatická předkapela Jelen a hlavně performance Ondřeje Pecha a divadla La'My, která celý večer přetváří v originální show.

Pro výherce soutěže Ballantine's Backstage ale začne hlavní zážitek až po oficiálním programu. V této VIP zóně totiž stráví čas s Divokým Billem a zkusí si na vlastní kůži, jak to v takovém muzikantském zákulisí chodí.

„Úplně nejradši posloucháme osudy našich fanoušků, ze kterých pak bereme inspiraci pro songy. Bez nich by spousta našich písniček nemohla nikdy vzniknout. Takže do Ballantine's Backstage se strašně těšíme stejně jako na samotné koncerty - potkáme se zase s novými lidmi a určitě společně vymyslíme další písničky,“ vysvětlují Billové.

Všichni, kteří neměli to štěstí a Ballantine's Backstage tentokrát nezažijí, mohou sledovat dění ze zákulisí na Facebooku a těšit se na příští rok, kdy bude Ballantine's Backstage jízda pokračovat!

Soutěžte s Ballantine's Backstage

Ballantine's Backstage otevírá dveře do zákulisí všem, kdo mají slabost pro dobrou hudbu a kvalitní drinky. Velká soutěž o večer strávený ve společnosti členů kapely Divokej Bill po jejich vystoupení už svoje vítěze má, ale i vy toho můžete získat stále dost. A pro jednoho výherce dokonce ještě dvě volná místa zbyla!

Budějcká Drbna vám přináší soutěž o tři Ballantine's Backstage balíčky, které obsahují jednu láhev Ballantine's, dvě trička Ballantine's Backstage a také dvě vstupenky na budějcký koncert. Čtenář, kterého vylosujeme jako prvního, navíc ke vstupenkám dostane přístup do samotné Ballantine’s Backstage.

A co pro to musíte udělat? Stačí, když do páteční 10. hodiny dopolední odpovíte na následující otázku, a potom budete mít kousek štěstí. Nápovědu hledejte na Facebooku.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Soutěž o tři Ballantine's Backstage balíčky už zná své výherce. Stejné koncerty sehraje Divokej Bill kromě Budějc ještě v Ostravě a Praze, tudíž správně byla možnost C.

První cenu, která opravňuje k exkluzivnímu vstupu do Ballantine's Backstage, získává čtenářka Iveta Svitáková. Na další ceny se můžou těšit František Ondok a Barbora Malá. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na Dead End Festival

čtvrtek, 27. listopadu 2014, 17:29

Jedno probuzení a letošní Dead End Festival je tu! Šestý ročník kultovní akce se opět uskuteční v KD Gerbera, a to v pátek od...

Tata Bojs se vrací na jih. Už v sobotu zahrají ve Slavii

čtvrtek, 27. listopadu 2014, 15:08

Po roce přijíždí do Budějc jedna z nejlepších současných českých kapel. Tata Bojs vloni navštívili Café Klub Slavie v rámci svého...

Na Dámské jízdě se drží hesla: „To nejlepší na konec!“

čtvrtek, 27. listopadu 2014, 12:43

Poslední letošní Dámská jízda byla ve francouzském stylu. Občerstvení si dámy objednávaly ve francouzštině, hravou formou se díky...

Artfest podpoří hendikepovanou výtvarnici Barču Sedláčkovou

středa, 26. listopadu 2014, 08:23

Více než stovka umělců bude prezentovat svá díla na druhém ročníku veletrhu výtvarného umění Artfest, který se uskuteční o...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.