Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Divadelníci vystupují na podporu svého kamaráda a kolegy

 
úterý, 4. června 2013, 09:19

Arsklub a další divadelní soubory či kejklíři pořádají v Galerii Na dvorku Divadelní týden dětí. Všichni vystupují bez nároku na honorář a celý výtěžek ze vstupného bude použit na cvičební stroj pro divadelníka, galeristu a všeumělce Jardu Kutiše, aby mohl zase skákat přes kaluže.

Festival pro Kůťu začal včera představením divadla Kvelb, které zahrálo hru Kára komediantů aneb První, český, nekonečný, loutkový, soutěžní seriál. Průvod komediantů na chůdách vyšel z Galerie Pod kamennou žábou a zamířil tam, kde cesty nevedou.

Dnes se můžete těšit od půl šesté večer na divadlo Studna a jeho hru Ptáci, výtvarně akrobatickou show na chůdách. Od šesti pak zahraje divadlo Viďadlo Pohádky ze staré skříně O Otesánkovi a O Palečkovi. V sedm hodin se pak rozloučí s úterkem kejklíř Slávek.

Ve středu si užijete od půl šesté kejklířské vystoupení Vojty Vrtka. V šest zahraje divadlo Viďadlo pohádky O Budulínkovi a O chaloupce z perníku. V půl osmé večer vystoupí Ženský Amatérský Spolek s romantickou komedií pro milovníky filmů pro pamětníky Sextánky.

Čtvrteční den začne v půl šesté Písní naučnou o koněspřežné dráze, kterou předvede Studio dell´arte. V šest hodin zahraje Kejklířské divadlo z Doudleb klasickou pohádku s loutkami O kouzelné kuličce aneb Jak Vojta k šikovnosti přišel. V sedm hodin se pak Festival pro Kůťu uzavře závěrečným setkáním a hodnocením celé akce.

Vstupné na představení pro děti i dospělé bude stát 50 korun, ale dobrovolně můžete přispět i více.

 


 

Kam dál?

Užijte si den dětí, zapojte se do soutěže a vyhrajte

čtvrtek, 30. května 2013, 21:26

Chystáte se s vašimi ratolestmi oslavit Mezinárodní den dětí a nevíte, kam vyrazit? Budějcká Drbna pro vás připravila přehled...

Letní kino bude až do rekonstrukce parku promítat zdarma

středa, 29. května 2013, 19:16

Zatímco dlouhodobou budoucností parku Háječek se v minulých měsících zabývala architektonická soutěž, vedení města řešilo, co...

Slavie zve na setkání s členy projektu Plzeň EHMK 2015

úterý, 28. května 2013, 16:06

Zajímavou debatu nabízí již dnes od 17 hodin Café Klub Slavie. Zavítají sem vedoucí členové projektu Plzeň 2015 - Evropské hlavní...

„My máme silný refrén jak hovado!“ zpívali Horkýže slíže

úterý, 21. května 2013, 17:42

Čtvrteční večer to v KD Vltava vřelo jako v úle. Ze všech koutů jižních Čech se sem sjeli fandové slovenské kapely Horkýže slíže,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.