Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Děda Mládek Illegal Band v Modrých dveřích

pátek, 2. března 2012, 18:10
Koncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveříchMedvědi nevědí, že tůristi nemaj zbraněTrumpetista Karel PičmanKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveříchKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveříchNávštěvníci Modrých dveří se skvěle baviliSólo Honzy Brabence na valchuKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveříchKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveříchBubeník Jakub Fenzl a kytarista Petr HrachBasák Zdeny PodskalskýMersíZpěvák Děda Mládek Illegal Bandu Marcel Mersí MarekKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveříchMersí je skvělý bavičKoncert Děda Mládek Illegal Bandu v Modrých dveřích
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.