Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dead End Festival ovládne jihočeskou metropoli

 
čtvrtek, 28. listopadu 2013, 10:14

Již popáté se zraky celé klubové scény obrátí v závěru listopadu na České Budějovice. Dead End Festival, který se v Gerbeře uskuteční již v pátek večer, je už natrvalo zvýrazněn na festivalové mapě Čech. Díky Budějcké Drbně můžete na akci vyhrát tři volné vstupenky.

Pořádná porce té nejkvalitnější hudební zábavy, profesionálně zajištěné zázemí, prvotřídní servis, přes dvacet kapel na třech scénách a bezproblémová dostupnost díky konání v centru Budějc jasně ukazují jedinečnost DEF.

Každá kapela je DEF týmem pečlivě vybírána, není místo pro nudu a neprofesionalitu. Hlavní prioritou produkčního týmu je maximální spokojenost jak návštěvníků, tak vystupujících kapel. „Chceme všem dopřát absolutní zážitek z nejlepších kapel, světel, zvuku, piva, a to vše bez stresů, front a časových prodlev,“ shodují se organizátoři.

KD Gerbera nabídne tři nabité scény, hlavní a menší stage a komorní Acoustic stage. Velkou ctí pro pořadatele je, že na DEF 2013 budou moci přivítat skvělé Pipes And Pints, které předchází jen ty nejlepší ohlasy, podle nichž vás čeká nevídaná porce energie.

Satisfucktion bez Dead Endu a Dead End bez Satisfucktion si jen těžko někdo dokáže představit; také letos se můžete těšit na překvapení a ne zcela tradiční set těchto legend českobudějovické scény. Nebudou chybět živelní Hentai Corporation nebo Atari Terror.

Nikdo by si určitě neměl nechat ujít po dlouhé době opět vystupující jihočeskou hardcore sebranku Dead Set Against a talentované Skywalker z Prahy. Jako zástupce extrémní podoby rockové hudby vystoupí výjimeční, neopakovatelní, špinaví (a to doslova) Gutalax, kteří během letošního léta vystoupili na několika prestižních evropských festivalech.

Punc výjimečnosti můžeme také přiznat akustickým setům Osa Killers, Vees nebo Nil. To ale není vše, celkem se na letošním DEF rozhýbá, rozkřičí, rozdráždí a vymaže všechny vaše starosti více než dvacet zástupců toho nejlepšího, co nabízí klubová scéna!

Vstupné drží produkční tým i nadále na té nejnižší úrovni. Při počtu vystupujících kapel a ceně 350 Kč na místě jsou výpočty jasné - 16 korun za jednu kapelu. V předprodeji bude možné ještě dnes zakoupit lístky za 290 Kč.

„Bez nadsázky čeká jižní Čechy akce roku, která by nemohla nabízet jen to nejlepší bez velkého a silného partnera, kterým je značka Budweiser Budvar, jejíž pomoci si velmi vážíme a děkujeme za ni. Velký dík patří také Statutárnímu městu České Budějovice, které DEF podpořilo v rámci Dotačního programu města České Budějovice na podporu kultury v roce 2013,“ dodávají pořadatelé.

Poslední pátek v listopadu budou celé Budějce patřit Dead End Festivalu!

Soutěž o 3 vstupenky

Budějcká Drbna vám přináší soutěž o lupeny na Dead End Festival. Tři čtenáři, kteří do pátečního poledne zodpoví prostřednictvím formuláře správně následující otázku a usměje se na ně štěstí, získají po jednom volném vstupu.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dead End Festival se letos koná už popáté. Správně tedy je možnost C.

Po jednom volném vstupu na dnešní akci vyhráli čtenáři Michal Litvan, Zuzana Macků a Matěj Petrovský. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Jihočeši se můžou těšit na pestrý program adventu

pondělí, 25. listopadu 2013, 09:41

Adventní programy na jihu Čech jsou zase o něco bohatší než vloni. Letošní novinkou je třeba historický hornický průvod na svatou...

Festival Černá věž začíná. Přinese drama i komedii

neděle, 24. listopadu 2013, 18:47

Začne poslední listopadový týden a než udeří advent, budou České Budějovice plné amatérských a studentských filmů. Proběhne tady...

Budějovický advent nabídne program pro děti i seniory

pátek, 22. listopadu 2013, 13:12

Klišé o tom, že advent je již za dveřmi, už letos určitě každý četl. Jaký bude Budějovický advent 2013? To zjišťovala Budějcká...

Orientální tanečnice rozpálily publikum v ArtIGY

středa, 20. listopadu 2013, 13:40

Kulturní prostory v nákupním centru IGY se v sobotu přes den proměnily v tržiště, kde prodávalo kolem padesáti prodejců zajímavé...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.