Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dance Bar Paradox- Vítěz kategorie nejlepší klub ČR

 
středa, 2. listopadu 2011, 16:15

S obrovskou radostí vám oznamujeme, že Dance bar PARADOX se stal VÍTĚZEM v prestižní soutěži BAR AWARDS 2011 v kategorii Nejlepší klub! Je to pro nás neuvěřitelný úspěch, českobudějovický klub prorazil v obrovské konkurenci prestižních pražských klubů!

Poprvé v historii Czech Bar Awards letos nebyla do hlasování zapojena veřejnost. Výsledky jsou tedy výhradní volbou odborníků a profesionálů gastronomického průmyslu, z nichž byla sestavena více než šedesátičlenná Bar Awards Academy. Hodnotila se především celková úroveň podniku, originalita, kvalita služeb, profesionalita, znalosti a dovednosti personálu, nabídka, interiér a atmosféra.Ohromně si ocenění vážíme, děkujeme všem, kteří na něm mají zásluhu, a především vám, našim milým hostům, za obrovskou podporu a přízeň! Kategorie Nejlepší klub je vyhrazena pro kluby, hudební kluby všech žánrů, taneční kluby, diskotéky apod. v České republice s určitým programem a pevným barem. Partnerem kategorie Nejlepší klub byl vybrán Fernet Stock Z Generation, od kterého jsme získali poukaz na odběr zboží v hodnotě 10.000 Kč. Děkujeme!

Jak se vybíraly vítězné podniky?
Poprvé v historii Czech Bar Awards letos nebyla do hlasování zapojena veřejnost. Výsledky jsou tedy výhradní volbou odborníků a profesionálů gastronomického průmyslu, z nichž byla sestavena více než šedesátičlenná Bar Awards Academy. Model odborné akademie se osvědčil například u Bar Awards v Německu. Gastronomický odborník nahlíží na mnohá kritéria s větší přísností a z více úhlů než běžný host. Týká se to například správnosti přípravy, dodržení postupu nebo skladby ingrediencí použitých pro daný drink, což laik nemusí vždy znát.

Do jednotlivých kategorií navrhl každý z akademiků pět podniků, které podle jeho názoru nejlépe splňují předem stanovená kritéria a zasluhují si pozornost. Pět nejčastěji jmenovaných spolu s šestým, vybraným zástupci časopisu Barlife, postoupilo o krůček blíž k vítězství ve své skupině. V průběhu října pak zástupci odborné poroty navštívili všech třicet finalistů osobně a prověřili je dle 27 přísných kritérií. Ve svém hodnocení zohlednili prostředí (čistota baru - barový pult, kávovar, stoly, sklenice, podlaha, popelníky, toalety – jejich čistota a celkový dojem, hudební kulisa), personál (vzhled uniformy personálů, přátelské jednání, zručnost při přípravě, znalost nabízeného sortimentu), komunikaci (navázání kontaktu, zjišťování preferencí, aktivní nabídka, průběh vyúčtování) a produkt (vzhled a přehlednost menu, vzhled a chuť objednaného nápoje, originalita nabídky) a další aspekty.

Porota rozhodla a v pondělí 31.10. byl letošní ročník Czech Bar Awards završen slavnostním vyhlášením vítězů. Nejlepšími podniky v České republice v jednotlivých kategorií se pro rok 2011 staly :

Nejlepší café bar/kavárna- Coffee Můj šálek kávy, Praha

Nejlepší cocktail bar- Bugsy's Bar, Praha /v této kategorii byla nominována i českobudějovická Žlutá ponorka mezi 6 mejlepších cocktail barů v ČR jako jediný mimopražský bar!/

Nejlepší hotelový bar- Barego, Praha

Nejlepší pub/pivní bar partner- Pivovarský klub, Praha

Nejlepší klub- Dance bar Paradox, České Budějovice

Více o soutěži CZECH BAR AWARDS 2011 najdete na stránkách.

Autor: Miroslav Řehoř

 


 

Kam dál?

N.O.H.A. aneb Noise Of Human Art v pátek 4.11. v novém sále Besedy

středa, 2. listopadu 2011, 10:01

N.O.H.A. je kosmopolitní kapela, která se na hudební scéně pohybuje již od roku 1995 pod taktovkou bandleadera Philipa Nohy...

V multikině proběhla slavností premiéra filmu Perfect Days - I ženy...

úterý, 1. listopadu 2011, 15:12

Před několika dny jsme vás na našich stránkách informovali o novém filmu talentované režisérky a scénáristky Alice Nellis. V...

Výstava interaktivních hraček "Pane, pojďte si hrát "

úterý, 1. listopadu 2011, 10:30

Výstava se koná v Borovanech od pátku 4.11. do neděle 6.11. v areálu dílny Nazaret v Podzámčí. Jedná se o interaktivní výstavu...

Horečka sobotní noci s Královnami tance

pondělí, 31. října 2011, 09:44

Večer a noc v sobotu 5.listopadu bude v KD Vltava patřit Královnám tance. Budějcká taneční skupina Dancing Queens oslaví 10 let...

 

Komentáře

Frank Flint
Frank Flint

Bomba! Gratuluju! Pub Animals věděli, kde natočit klip :)

čtvrtek, 3. listopadu 2011, 00:40
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.