Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dance bar Paradox dostal k narozeninám vlastní hymnu

 
čtvrtek, 13. prosince 2012, 22:00

Věřte nebo ne, uplynuly již dva roky ode dne, kdy se v Budějcích otevřel klub, který po celou dobu svého fungování láká do svých útrob v Krajinské ulici stovky návštěvníků - Dance bar Paradox. A při té příležitosti nahráli John Ash, Marotha a Zu song Žiješ, který se zároveň stal hymnou klubu.

„Chtěli bychom Paradoxu k druhým narozeninám popřát všechno nejlepší. A zároveň pogratulovat za ty dva roky. Za všechny ty legendární večírky, protančené podrážky a návraty za světla s pocitem, že to za to stálo. Udělat si jméno možná není jednoduché, ale udržet si jeho pověst a dál jí budovat je ještě těžší. Přejeme vám, ať se to vydaří, protože skvělých večírků, díky kterým vypnete a vyčistíte si na chvíli hlavu, není nikdy dost. Krásné narozeniny!“ přidali ještě k novému songu vzkaz jeho autoři.

Narozeninová párty bude v Paradoxu velkolepá. Na venkovním baru před klubem vám bude nabídnut welcome drink, ve VIPu se chystá bohatý raut a hlavním hostem večera je porotce soutěže Česko Slovensko má talent Jaro Slávik, který se představí v nezvyklé roli dýdžeje.

Těšit se můžete na sexy go-go tanečnice, barmanskou show třetího nejlepšího barmana světa Martina Vogeltanze a hlavně narozeninovou hudební krasojízdu! Chybět samozřejmě nebudou nejlepší rezidentní DJs Marotha & Peter Kay.

Tak přijďte skákat v davu! cool

 


 

Kam dál?

Pub Animals natočili první českou reggae koledu

středa, 12. prosince 2012, 09:28

Každé Vánoce se vyrojí desítky nových či nově nahraných koled, aby zpříjemnily tuto sváteční atmosféru. Něco ale bude tento rok...

Vánoce se v ZOO Dvorec uskuteční již tuto sobotu

pondělí, 10. prosince 2012, 15:48

Zoologická zahrada Dvorec u Borovan zve na akci pořádanou v adventním čase. Na sobotu 15. prosince od 11 do 16 hodin byl...

Na Dámské jízdě voněl punč a dávaly se dobré rady

čtvrtek, 6. prosince 2012, 14:14

Vánoční Dámská jízda v multikině Cinestar proběhla netradičně v úterní večer. Předpremiérou filmu byla Anna Karenina s krásnou...

Náměstí Přemysla Otakara II. sledovalo přílet anděla

středa, 5. prosince 2012, 20:55

Rok se s rokem sešel a Budějce znovu uspořádaly atrakci oblíbenou všemi generacemi - přílet anděla na náměstí Přemysla Otakara...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.