Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Další drumandbassové šílenství vypukne již v pátek

 
čtvrtek, 17. července 2014, 18:59

Je to tu! Po dvouměsíční přestávce se vrací ultimátní dnb mejdan Somersby Gangster Trippin'. V rámci letního festivalu Central Park Slavie se roztočí gramofonové desky hned třikrát, a poprvé už v pátek. Venkovní řádění bude zdarma. Hvězdou úvodní párty bude miláček publika Bifidus Aktif.

Jako každý rok se Gangster Trippin' představí na festivalu Central Park Slavie. Letos uvede převážně tři druhy hudebních stylů. Venkovní letní scéna u Slavie bude v poklidnějším rytmu. Budou převažovat Djs, kteří si lahodí v pomalejším beatu než je drumandbass.

Celé Gangster Trippin' načne v pátek hned zostra headliner Bifidus Aktif /let it roll, shadowbox/. DJ, který je snad nejznámějším tuzemským drumandbassovým mágem. Hraní ze čtyř přehrávačů najednou mu nedělá sebemenší problém a pro publikum je to naprostý hudební orgasmus!

Bifida Aktifa můžete slyšet hrát na největších festivalech, co znáte! Je jedním z pořadatelů legendárního Let It Rollu, harcovníkem největší a nejznámější drumandbassové crew Shadowbox.

Jako perličku si pořadatelé domluvili exkluzivní dvojset, kdy první proběhne na venkovní scéně a Bifi se představí pod housovým pseudonymem Bioactive (Bifidus Aktif in special bas music / edm set).

Jedním DJem to ale nekončí! Start celého dne obstará Edli Live. Směs dubstepu, house music až po ambient, a to živě z live instrumentů, kdy bude každý tón originálem. Poté nastoupí ostřílená dvojice Thinngy & Slavick s energií našlapaným breakbeatovým setem.

„Na jejich vystoupení se obzvlášť těším, je to opravdu salva hudební energie,“ vyzdvihuje pořadatel akce DJ HellSmith.

Po 22. hodině se přesune taneční šílenství do 30 metrů vzdáleného Café klubu Slavie. Jako první se uvnitř představí mistr liquid drumandbassu DJ Tubus. Po něm se za gramofony postaví DJ M4d.doc, který si svou precizní technikou vysloužil svůj settime i na velkolepém Let It Rollu.

Po něm přijde již zmiňovaný mistr Bifidus Aktif, kterého vystřídá domácí HellSmith s dávkou melodických drumandbassových pecek. Plejádu DJů zakončí mladá dvojice Fury a Weed, kteří na závěr přitvrdí basu!

„Je se na co těšit! Tahle párty bude opravdu ultimátní a my se těšíme na rozpařené publikum, které je na letních Gangster Trippinn'ech již tradicí. Se uvidíme!“ natěšeně kýve hlavou HellSmith.

Časový lineup

18.00 - 19.30 Edly live
19.30 - 21.00 Thinngy + Slavick
21.00 - 22.00 Bioactive (Bifidus Aktif in special bas music / edm set)
22.10 - 23.10 Tubus
23.10 - 00.30 M4d.doc
00.30 - 02.00 Bifidus Aktif  /DNB set/
02.00 - 03.00 HellSmith
03.00 - 05.00 Fury b2b Weed

Po 22. hodině je vstup do klubu symbolických 30 Kč.

Tisková zpráva
Chilli Production

 


 

Kam dál?

Na informace o památkách nově odkazují QR kódy

úterý, 15. července 2014, 16:50

Smaltované destičky velikosti A5 můžete nově vidět na fasádách deseti českobudějovických historických památek - šest z nich patří...

Letní scénu ovládne festival Central Park Slavie

pondělí, 14. července 2014, 18:41

Již potřetí proběhne v Českých Budějovicích během letních prázdnin neziskový multižánrový hudební festival Central Park Slavie,...

Borůvkové Borovany o víkendu navštívily tisíce lidí

pondělí, 14. července 2014, 11:55

Kolem patnácti tisícovek návštěvníků zavítalo o uplynulém víkendu do bývalého borovanského kláštera a přilehlého parku, aby...

Milovníci borůvek se podesáté chystají do Borovan

pátek, 11. července 2014, 09:15

V Borovanech vrcholí přípravy na víkendové Borůvkobraní. Pro návštěvníky tam tradičně chystají borůvkový a řemeslný jarmark,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.