Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čtvrtek a pátek budou u Slavie plné energických rytmů

 
čtvrtek, 7. srpna 2014, 01:23

Festival Central Park Slavie po volném týdnu pokračuje pěkně od podlahy. Těšte se například na dnešní rock'n'rollovou a bluesovou show od Mustang Bluesride či páteční nevybíravou energickou smršť v podání Live Music Superheroes.

Mladší i starší publikum, retro mají rádi všichni! Organizátoři Central Parku Slavie to dobře vědí, a proto připravili na čtvrtek den plný klasických rytmů a songů. Dnešek bude patřit jazzu, rock'n'rollu a dalším retro rytmům, které tolik milujeme.

V 19 hodin zahrají Bra3 v rytmu. Pražské uskupení jedinečných muzikantů představí svou hudbu oscilující na pomezí funky, blues a latin jazzu.

Následují Mustang Bluesride, rock'n'rollová a bluesová show v podání ostřílených jihočeských muzikantů. Jádro sestavy tvoří hráči z kultovní hardrockové kapely In Memory. Koncert nabídne pecky od The Doors, Boba Dylana, Cream, Jimiho Hendrixe a další.

Od 22.30 hodin přijďte na afterparty, kde to rozjedou Retroparty DJ´s! Značka Retroparty, to je záruka té nejlepší hudební a taneční zábavy až do pozdních nočních hodin! A klidně si můžete vzít i svůj nejlepší retro kostým, budete za hvězdu.

V pátek 8. srpna zahrají od sedmi hodin večer Live Music Superheroes. Tihle muzikanti si hrají s hudebními žánry, jako jsou gypsy jazz, swing, balkán, folklor či kletzmer.

Poté, od 20.30 hodin, vystoupí Epy de mye. Těšte se na energické vystoupení, písně s českými texty, precizně sezpívané vokály - prostě skvělý koncert. Kapela pravidelně hraje na hlavních scénách velkých festivalů a ročně odehraje kolem osmdesáti koncertů. Zahrála si už například na Rock for People, festivalech Votvírák, United Islands či Open Air Přeštěnice. A v Central Parku Slavie to určitě rozjede stejně tak, jako na velkých pódiích!

Ukažte, že v Českých Budějovicích je spousta nadšených hudebních fanoušků.

Central Park Slavie už jede, je celý zdarma a pořadatelé po vzoru moderních festivalů založili vlastní online sbírku, kde jim můžete přispět na festival a jeho rozvoj a dostanete za to ještě parádní odměnu.

Tisková zpráva
www.klubslavie.cz

 


 

Kam dál?

Na kanále řádili kromě olympionika Ježka i muzikanti

středa, 6. srpna 2014, 16:18

Sedmý ročník vodáckého festivalu Wave 2014, který se konal minulý týden ve vodáckém areálu Lídy Polesné, přivezl do Českých...

Přijďte si zazpívat na letní scénu u Slavie se Šlágr TV

středa, 6. srpna 2014, 12:58

Příznivců české lidové hudby a dechovky je spousta nejen z řad dříve narozených. Organizátoři multižánrového festivalu Central...

Jihočeský jazzový festival s Richardem Bonou na open air scéně

středa, 6. srpna 2014, 09:54

Celoroční projekt, převážně jazzových koncertů, s názvem Jihočeský jazzový festival - ČEZ 2014 představí světové kapely na...

Při dřevosochařské show vyrábí pohádkové bytosti

úterý, 5. srpna 2014, 09:42

Od pondělka tohoto týdne probíhá v rámci prvního ročníku čtrnáctidenního charitativního festivalu Frymburkfest unikátní...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.