Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Budějcký Dance bar Paradox dnes oslaví své první narozeniny!

 
pátek, 2. prosince 2011, 12:25

Dance bar Paradox zve všechny své fanoušky a příznivce na velkolepou narozeninovou párty do klubu, který ve svém prvním roce působení získal prestižní ocenění NEJLEPŠÍ KLUB ROKU 2011.

Připraven je zajímavý narozeninový program - hlavním hostem je MICHAEL BURIAN, spolu s ním vám tu nejlepší dávku taneční muziky naservírují DJ M(i)KE a DJ George Lieb. Těšit se můžete na sexy go-go tanečnice, barmanskou show a další překvapení. Narozeninová párty začíná tento pátek od 21 hodin, vstup je od 18 let. Všem doporučujeme přijít včas, protože jestli někdy nebyla fronta před Paradoxem, tak tentokráte bude určitě!

Majitel klubu Miroslav Řehoř neskrývá radost z toho, že první rok fungování klubu byl úspěšný a dodává: „Protože nám hosté dělali celý rok radost velkou návštěvností a přízní, na prosincovém programu jsme rozhodně nešetřili. Věřím, že tuto formu poděkování ocení.“ Posuďte sami - do Paradoxu v prosinci přivezou kromě Michaela Buriana také Ondřeje Rumla, Michaela Viktoříka, Matěje Rupperta, Terezu Černochovou, bongomana,  trumpetmana, houslistku a celou řadu hostujících dýdžejů.
 
PARADOX
je největší taneční bar v centru Budějc. Nachází se v mimořádném podzemním a designově zajímavém prostoru, který je rozdělen do 3 dominantních částí - přední bar s klidnější zónou, zadní bar s tanečním parketem a VIP salonek - PARADOX LOUNGE. Velký důraz zde kladou na profesionalitu služeb, kvalitu produktů a zajímavý program. Na své si přijdou především milovníci klubové hudby /pravidelně zde hostují ti nejlepší dýdžejové z celé ČR/ a kvalitního alkoholu. Dance bar Paradox oslaví 2. prosince své první narozeniny a od prvního dne otevření patří k nejnavštěvovanějším podnikům v Budějcích.

Napsal Dance bar Paradox

 


 

Kam dál?

Fotoreport: Nezmaři jsou opravdovými nezmary

pátek, 2. prosince 2011, 10:30

Po delší době jsme si známou budějckou folkovou skupinu mohli užít naživo a pod širým nebem. Nezmaři opustili teplo koncertních...

Pozvánka na Mikulášskou s Terénním programem

pondělí, 28. listopadu 2011, 14:13

Pracovníci Městské charity České Budějovice nezahálejí ani v tomto uspěchaném předvánočním shonu a opět zvou rodiče s dětmi,nebo...

Kredance radí mužům: Kupte ženám k Vánocům třeba „Bezhlavou sardinku“

pondělí, 28. listopadu 2011, 13:55

Taneční prostor Kredance rozjel svou druhou sezonu opravdu slibně – přesně tak jak avizoval v září. A předvánoční kulturní...

Festival ČERNÁ VĚŽ představil to nejlepší z amatérských filmů

pondělí, 28. listopadu 2011, 08:03

Sál se vyprázdnil, plátno zmizelo, ceny byly předány a filmaři se rozutekli zpět do různých koutů republiky. První ročník...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.