Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Budějce se díky Therapy Sessions stanou městem drum&bassu

 
středa, 13. listopadu 2013, 19:46

Světoznámá párty Therapy Sessions slaví deset let své existence a řítí se jako uragán i na Českou republiku - letos se uskuteční exkluzivně a již po sedmé v Českých Budějovicích! Na akci můžete vyrazit v pátek od 20 hodin do Gerbery s Budějckou Drbnou úplně zadarmo.

Temný a tvrdý elektronický sound láká stovky fanoušků z celého jihočeského regionu, ale také ze sousedního Rakouska, Německa, Slovenska i Polska.

Pět zahraničních hvězd a dvě desítky místních DJs celkem na třech stagích nabídnou pestrý hudební zážitek pro milovníky taneční hudby. Potřebujete terapii!

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete získat dva volné vstupy na tuhle akci. Napište do pátečního poledne na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Dva šťastlivci dostanou po dvou lupenech.

Kteří dva umělci stojí za živým projektem Goldberg Variatons, který je hlavním lákadlem letošní Therapy Sessions CZ?

A) eRRe & Limewax
B) The Panacea & Limewax
C) The Sect & Lowroller

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Za projektem Goldberg Variatons stojí The Panacea & Limewax. Správně tedy je možnost B.

Po dvou volných vstupech na dnešní akci vyhráli čtenáři Klára Cábová a Michal Pavlík. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

J.A.R. a další hvězdy míří tento týden do Slavie!

středa, 13. listopadu 2013, 15:06

My se k sobě s davem nikdy nedostanem. Je tu acid DJ. Jó bejvávalo! Pocem, pohni svalem, snadno to jde s JARem! Tak na to...

Budějcká Thálie začala, nabídne především komedie

neděle, 10. listopadu 2013, 10:24

Převládajícím žánrem čtrnáctého ročníku Budějcké Thálie je tradičně komedie. Dramaturgie nabídne divákům až do neděle 17....

Akrobati z Francie předvedou divadelní show

pátek, 8. listopadu 2013, 09:21

V rámci můžete dnes od 19.30 hodin vidět v divadelním sále DK Metropol představení The Cirque must go on, neboli Cirkus musí...

SOUTĚŽ: Jan Budař vystoupí dnes večer ve Velbloudu

čtvrtek, 7. listopadu 2013, 10:58

Jan Budař patří k výrazným osobnostem současného českého kulturního života. Do širokého povědomí veřejnosti se dostal v roce 2003...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.