Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Black & White: Plesání s Jihočeskou hospodářskou komorou

 
úterý, 28. února 2012, 12:56

V pátek 24. února se prostory ArtIGY zaplnily hosty prvního společenského plesu Jihočeské hospodářské komory – Oblastní hospodářské komory České Budějovice. Program večera nesoucí heslo Black & White nabízel zvučná jména jako Gabriela Partyšová, Martina Pártlová či Jitka Nováčková.

Dveře ArtIGY se otevřely v 19 hodin a první hosté na sebe nenechali dlouho čekat. U vstupu byla každé dámě věnována květina a všem příchozím poté i sklenka sektu. Bylo vidět, že si na výzdobě dali pořadatelé velmi záležet a návštěvníci plesu tuto snahu oceňovali.

Rozhlasový swingový orchestr Václava Hlaváče usedl k nástrojům před půl osmou a sálem se rozezněla lehká swingová hudba. Po prvním bloku hraní se na pódiu ukázala Gábina Partyšová a obeznámila hosty s velmi pestrým programem. Za pár chvil již vystoupila dvojice Los Alegres ve složení Zulay Fonseca a Štěpán Veselý, která vdechla do sálu prvky Salsy a jižanské hudby.

Po tomto předtančení odhodili hosté veškeré zábrany a pustili se na parket také. Pomalejší písně swingového orchestru proložila Budějčanda Martina Pártlová se svou skupinou, zpívat posléze začala i Gabriela Partyšová.

Aby si hosté na chvilku odpočinuli, proměnil se sál na krátkou dobu v přehlídkové molo. Kolekci salónu Amélie předvedly krásné slečny v čele s Českou Miss 2011 Jitkou Nováčkovou.

A jak se akce líbila samotným pořadatelům? „Ples se vydařil, sama jsem si ho užila a moc mě těší, že všechno proběhlo podle plánu. Velice děkuji všem partnerům, kteří ples podpořili finančně i věcnými dary do tomboly,“ řekla Budějcké Drbně organizátorka akce, ředitelka Oblastní hospodářské komory České Budějovice Klára Vitásková.

Tento názor nesdílela pouze ona, ples se prý vyvedl nad očekávání a hosté si program náramně užívali. Ti, kteří si zakoupili lístky do tomboly, mohli vyhrát velmi hezké ceny, a tak zmizely velice rychle. Vylosovaní výherci si poté odnášeli sady hrnců, tiskárny, poukazy na jízdu automobily a mnohé další ceny.

Již v průběhu večera padaly otázky, zda-li se bude konat další ročník: „Příští rok ples určitě bude, reakce od lidí bereme jako kladný impuls a chceme v této aktivitě pokračovat dál,“ uvedla Klára Vitásková. V tuto chvíli mám v hlavě už nějakou základní myšlenku, kterou nechci zatím prozrazovat. Každopádně si myslím, že bude místem konání dalšího ročníku Clarion Congress Hotel České Budějovice, kde byly vytvořeny velké prostory.“

Jelikož se jednalo o ples Hospodářské komory, byla bych špatná drbna, kdybych vám o ní neřekla alespoň několik základních informací. Oblastní hospodářská komora v Českých Budějovicích je jednou ze čtyř  komor, které stály u vzniku Jihočeské hospodářské komory v roce 2001. Oblast České Budějovice má v současné době nejrozšířenější členskou základnu, která zahrnuje více jak čtyři stovky podnikatelských subjektů.

Mezi hlavní aktivity oblasti České Budějovice patří organizování a zprostředkování setkání podnikatelů s představiteli města a kraje, a dále organizování vzdělávacích aktivit zaměřených na aktuální podnikatelská témata.

 


 

Kam dál?

FOTO: Populární HE band otevřel Modrý dveře

pátek, 24. února 2012, 16:00

Když vystoupila budějcká reggae a funky kapela HE band v Modrých dveřích naposledy, bylo z toho velké pozdvižení. Od té doby...

SOUTĚŽ: Komedie Básník a kočka rozesměje Metropol

čtvrtek, 23. února 2012, 12:03

Divadelní sál budějckého KD Metropol bude v úterý 28. února od 19 hodin hostit pražskou Divadelní společnost Háta, která v...

Koncert Žalmana: Víno a dobří lidé jsou krásná inspirace

čtvrtek, 23. února 2012, 08:06

Úžasné prostory prvního patra Vinárny Solnice zalily v pondělí 20. února libé tóny kytary Pavla Žalmana Lohonky a jeho hostí....

FOTO: Budějcký masopust přilákal davy diváků

středa, 22. února 2012, 13:51

Včera se pod budějckou radnici přiřítili lidé v maskách. Ale nešlo o žádné přepadení anebo únos někoho z magistrátu! Byl přece...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.