Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Benefiční celebrity fashion show pomáhala dětem

pátek, 25. listopadu 2011, 16:08

Ve čtvrtek 24. listopadu se konal v nových prostorách pavilonu T budějckého Výstaviště již sedmý ročník benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové. Na přípravě celé akce se podílelo, dle slov jednatelky společnosti Art4promotion Lenky Střítecké, více než 200 osob.

Slavnostním večerem nás provedla moderátorská dvojice Gabriela Partyšová a Roman Vojtek. Nechyběla celá řada známých osobností, jako například Linda Finková, Sandra Pogodová, Ondřej Ruml, Dae Men, Klára Vytisková, Bára Kodetová, Tereza Kostková, Agáta Hanychová, Jitka Nováčková a další. Tereza Maxová se přehlídky bohužel nezúčastnila, ale poslala za sebe náhradu v osobě svého bratra.

Ráda bych také zmínila několik jmen, které pro řadu z vás možná nejsou zase až tolik známá, ale pro celou benefici byla nesmírně důležitá. Akce se zúčastnila ředitelka marketingu Nadace Terezy Maxové Terezie Sverdlinová, umělecký fotograf Jadran Šetlík, jehož fotografie byly během večer k vidění přímo v pavilonu, a nechyběl ani ředitel Sanatoria ART České Budějovice Radomír Thaler. Díky všem jmenovaným a hlavně vám, kdo jste přispěli nebo přispíváte, si Nadace Terezy Maxové převzala šek ve výši 450 tisíc korun, což předčilo dokonce i úspěšnost loňského ročníku.

Na after party, které jsme se samozřejmě zúčastnili, proběhla dražba tří uměleckých děl. První obraz byl vydražen za tři tisíce korun, další vydražil bratr Terezy Maxové za patnáct tisíc korun, a poslední fotografie, na které je zachycena iniciátorka nadace, byla vydražena za úctyhodných 65 tisíc korun!

Módní show byla skvělá a na své si přišli nejen páni. Velmi pozitivně hodnotím pěvecké vystoupení loňské vítězky České Miss Jitky Válkové. Zazpívala známou rockovou baladu „Black Velvet“ a nutno dodat, že opravdu skvěle. Ondřej Ruml zapěl dvě krátké písničky, z nichž jedna byla „Skákal pes“, ale pozpátku. smiley Všechny svojí interpretací pobavil, tedy možná ne všechny, ale víte, jak to myslím… Další vtipná vsuvka byla v podání Muže roku Martina Gardavského. Přišel na pódium, které podle Gábiny Partyšové patřilo k nejdelším ve střední Evropě smiley a parodoval reklamu, kterou jistě všichni znáte. Začíná slovy: „Podívejte se na svého muže, nyní na mě, nyní na svého muže a nyní znovu na mě…“.

Během pauzy a při čekání dlouhé fronty na WC smiley jsem se ptala i na názory některých z vás. Největší úspěch sklidila přehlídka Art4kids, dále vystoupení Dae Men, vykukující pozadí a vlastně i popředí Agáty Hanychové a salto Romana Vojtka, který léta tréninku gymnastiky opravdu nezapře. smiley Setkala jsem se ale i se slovy kritiky. Někomu byla v pavilonu zima, jiné trochu zklamal program večera. Prý v porovnání s předchozími ročníky byl ten letošní sice bohatý na populární osobnosti, ale na úkor toho byl dán menší prostor dětem.

Večer byl zakončen předáním šeku Nadaci Terezy Maxové a poděkováním. Vše shrnu slovy paní Střítecké: „Ráda bych tímto poděkovala všem, kteří nám pomáhají vracet úsměv dětem, jejichž největším přáním je vrátit se domů.“

Ve spolupráci s TV GIMI vám Budějcká Drbna přináší videoreportáž z večera plného celebrit

 

 
 
 


 

Kam dál?

Chcete jít dnes večer na fesťák? Soutěžte!

pátek, 25. listopadu 2011, 14:50

Budějcká Drbna neustále myslí na své čtenáře, a protože má radost z toho, že může někoho potěšit, také dnes vám dává možnost...

Děti z budějcké Arpidy zazáří v roli modelů

pátek, 25. listopadu 2011, 08:54

Děti z budějckého centra Arpida pro zdravotně postižené se každoročně těší na to, jak budou zářit na přehlídce v galerii Měsíc ve...

Budějovický advent startuje. Jaký letos bude?

pátek, 25. listopadu 2011, 07:52

Nesmírně bohatý kulturní program přichystalo v letošním roce statutární město České Budějovice na období adventu a Vánoc....

Ve Slávii bude nekuřácký klub

čtvrtek, 24. listopadu 2011, 14:24

Na středečním jednání Rady města Č.B. byl schválen pronájem bývalé restaurace Slavie. Zájemci se mohli se svým záměrem pro tento...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.