Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Areál pivovaru se chystá na velkolepý Budvar Fest

 
pondělí, 29. dubna 2013, 15:23

Šestý ročník hudebního Budvar Festu proběhne opravdu ve velkém stylu a nabídne i velmi zajímavý doprovodný program. V areálu pivovaru Budějovický Budvar zahraje v úterý celkem osm kapel, z toho pět zahraničních. Hlavní hvězdou festivalu bude norská skupina Turbonegro.

Kromě skvělého hudebního zážitku čeká návštěvníky také zahájení seriálu BU2R MonuMental Tour. Tyto otevřené skateové závody v disciplínách streetstyle a minirampa se letos uskuteční i v dalších městech po celé republice.

Pouze diváci v Českých Budějovicích ale budou mít možnost vidět bikovou exhibici na U-rampě a kromě toho se představí špička české skateové scény.

Protože organizátoři očekávají značný zájem fanoušků z celé České republiky i ze zahraničí, budou vybrané rychlíky z Prahy v úterý 30. dubna mimořádně zastavovat také na Severní zastávce v Českých Budějicích, tedy v těsné blízkosti pivovaru. V areálu festivalu Budvar Fest bude zajištěno občerstvení.

„Značka Budweiser Budvar v posledním období podporuje především nejrůznější alternativní styly a obecně nemainstreamovou kulturu. Proto říkáme NE mainstreamu a NE masové zábavě pro každého. Budvar Fest letos nabídne mimořádně zajímavé hudební zážitky, které nejsou v naší zemi běžně k vidění,“ říká Aleš Eder, brand manažer značky Budweiser Budvar.

Kultovní norská deathpunková kapela Turbonegro přijede do Českých Budějovic představit nového zpěváka a s ním i své poslední album Sexual Harassment. Po čtyřech letech se tak Turbonegro, kteří jsou známí především díky geniálnímu mixu hardcoru, metalu, punku a glam rocku, své typické dekadentní image a živelné pódiové show, ukážou českému publiku v nové sestavě.

Doplní je například kalifornská punkrocková kapela Strung Out, hardcoroví Title Fight z Pensylvánie, Sonic Boom Six z Británie a němečtí The Crimson Ghosts.

Návštěvnicí, kteří přijdou do 18 hodin (vchod z ulice Kněžskodovorská), budou mít vstup na akci zdarma. Poté bude vstupné ve výši 1000 Kč.

Aktuální informace a novinky se budou průběžně objevovat na Facebooku Budweiser Budvar.

Program Budvar Festu

14:00 Otevření areálu pro veřejnost
14:30 - 15:00 Better Way (ČR)
15:15 - 15:45 Dezinfekce (ČR)
16:00 - 16:30 Satisfucktion (ČR)
17:05 - 17:45 The Crimson Ghosts (Německo)
18:20 - 19:00 Title Fight (USA)
19:35 - 20:20 Strung Out (USA)
21:00 - 21:45 Sonic Boom Six (UK)
22:25 - 23:30 Turbonegro (Norsko)

Program závodu BU2R MonuMental Tour

13:00 - 14:30 Registrace a volný trénink
15:00 - 16:30 Kvalifikace street
16:45 - 17:10 Exhibice BMX
17:00 - 17:45 Minirampa
18:00 - 19:00 Finále street
19:00 - 19:20 Best trick (na dvojce)
19:30 - 20:00 Vyhlášení vítězů

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Jakub Vágner představí Budějčákům sladkovodní giganty

pondělí, 29. dubna 2013, 11:01

Dnes od 19 hodin vystoupí ve společenském sále budějckého Domu kultury Metropol populární rybář Jakub Vágner se svým pořadem...

FOTO: Do Budějc se popáté vrátil Odpad fest

pátek, 26. dubna 2013, 15:49

Odpad fest, tradiční dubnová akce, se do jihočeské metropole vrátila ve středu, aby uklidila centrum města, posbírala odpadky a...

Čarodějnice se slétnou před budějckou Slavií

středa, 24. dubna 2013, 14:06

Jako již tradičně se i letos v krajské metropoli uskuteční Slet čarodějnic. Program u spolkového a kulturního domu Slavie v...

Město si při Dni památek prošla asi tisícovka lidí

úterý, 23. dubna 2013, 19:57

Budějčáci měli uplynulou sobotu jedinečnou možnost dozvědět se díky Mezinárodnímu dni památek něco více o historii svého města....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.