Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Aleš Brichta bude s Arakainem vzpomínat i v Budějcích

 
pondělí, 4. června 2012, 11:25

Uplynulo třicet let od doby, kdy se na české metalové scéně objevila kapela Arakain. Jeho dlouholetým frontmanem býval zpěvák Aleš Brichta, který si letos u příležitosti oslav kulatého výročí svolal další bývalé členy, aby společně s fanoušky zavzpomínali, jak to kdysi všechno začalo. Předposlední zastávkou turné Arakain Memorial 2012 budou už zítra České Budějovice!

Jihočeský koncert Arakainu v čele s Alešem Brichtou začne ve 20 hodin v Kulturním domě Vltava. A díky Budějcké Drbně si na vzpomínkovou akci můžete vyhrát lupeny.

Odpovězte až do pondělní 20. hodiny prostřednictvím e-mailové adresy redakce@budejckadrbna.cz na položenou otázku. Dva vylosovaní čtenáři, kteří ji zodpoví správně, získají po dvou volných vstupenkách na zítřejší vystoupení.

V jakém roce odešel Aleš Brichta z Arakainu?

A) 1995
B) 2002
C) 2008

Do zprávy napište nějaký kontakt na vás, nejlépe číslo mobilního telefonu, ať vás můžeme obratem kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správně je možnost B. Aleš Bricha z Arakainu odešel v roce 2002.

Po dvou vstupenkách získávají čtenáři Karel Novotný a Barbora Zelenská. Blahopřejeme!

Foto: www.brichta.cz

 


 

Kam dál?

Věra Špinarová v Budějcích zazpívá své největší hity

čtvrtek, 31. května 2012, 09:18

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku vystoupí dnes od 19 hodin ve společenském sále českobudějovického DK...

Svérázné tóny kapely Jablkoň dnes zazní ve Slavii

středa, 30. května 2012, 12:57

Pěkné jarní dny nyní střídá déšť a chladno, ale náladu si tím kazit rozhodně nemusíte, protože Café Klub Slavie vám dnes, ve...

Jihočeská metropole poprvé zažila Den Indie

středa, 30. května 2012, 08:45

Historicky první Den Indie v Českých Budějovicích se uskutečnil minulý týden v Britském centru Jihočeské univerzity, kde vedl...

Studentské obrazy zdobí náměstí Přemysla Otakara II.

úterý, 29. května 2012, 08:30

Studentský výtvarný talent můžete ohodnotit ještě do konce května každý den na náměstí Přemysla Otakara II. Studenti Jihočeské...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.