Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Akrobati z Francie předvedou divadelní show

 
pátek, 8. listopadu 2013, 09:21

V rámci můžete dnes od 19.30 hodin vidět v divadelním sále DK Metropol představení The Cirque must go on, neboli Cirkus musí pokračovat, v podání akrobatů La compagni d´Eux z Francie. Budějcká Drbna vám přináší soutěž o vstupenky.

Dva znalci a nadšenci se rozhodnou zachránit zdánlivě nepodařenou cirkusovou show. Obléknou se do třpytivých kostýmů a spojením kaskadérských kousků i slovních hříček jako by měli vše pod kontrolou, a tak oba aktéři divákům poodhalují opravdový život umělce.

Divák se ponoří do cirkusu předvedeného dvojicí akrobatů. Jejich zdánlivá nejistota zakrývá a zároveň povyšuje jejich umění. Úsilí se tak postupně mění v krásu, nebezpečí v nadání a strach ve třpytky! The Cirque must go on...

Vstupenky stojí 120 Kč, členové Francouzské aliance si je můžou pořídit za 80 korun. Pokud ale nechcete platit vůbec nic, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou.

Blesková soutěž bude probíhat do dnešní 14. hodiny. Na e-mailové adrese soutez@budejckadrbna.cz očekáváme vaše odpovědi na následující otázku. Dva šťastlivci získají každý po dvou vstupenkách.

Jaká organizace pořádá Festival Francouzský podzim?

A) Francouzská aliance
B) DK Metropol
C) Město České Budějovice

Do elektronické zprávy s vaším tipem nezapomeňte připsat jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dnešní vystoupení pořádá Francouzská aliance. Správně tedy je možnost A.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenářky Jindřiška Jusková a Martina Petroušková. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Jan Budař vystoupí dnes večer ve Velbloudu

čtvrtek, 7. listopadu 2013, 10:58

Jan Budař patří k výrazným osobnostem současného českého kulturního života. Do širokého povědomí veřejnosti se dostal v roce 2003...

Rudoarmějci do Budějc nepřijedou. Českou tour zrušili

úterý, 5. listopadu 2013, 20:53

Kdo se těšil na koncert Rudoarmějců, má smůlu. Pořadatelé velmi nenápadně zrušili tour, která měla během měsíce navštívit devět...

FOTO: Lucie Bílá velkolepou show ohromila Budějčáky

úterý, 5. listopadu 2013, 12:54

Černobílé turné 2013 zakončila patnáctinásobná vítězka ankety Český slavík v kategorii zpěvačka Lucie Bílá velkolepým koncertem v...

Do divadla plynou další miliony z městské kasy

úterý, 5. listopadu 2013, 08:14

Návštěvníci Jihočeského divadla se mohou v sezoně 2014/2015 dočkají několika novinek - studiové scény, odpočinkové zóny s...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.