Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Adventní jarmark na Základní škole waldorfská

středa, 5. prosince 2012, 12:05
Jedni prodávali, druzí nakupovaliHra na netradiční nástroje byla úchvatnáCeny byly přijatelné a výrobky nádhernéDěti vyzkoušely opravdu zajímavá řemeslaZakoupit bylo možné i profesionální výrobkyWorkshopy probíhaly i na chodbáchWaldorfský adventní jarmarkVýroba placekVe škole probíhaly také ukázky různých řemesel a dovednostíVařil se i lahodný punčVánoční punč, sladkosti a dobrá hudba, co víc si přátTřídy byly nádherně vánočně vyzdobenyTřída se přeměnila na útulnou čajovnuRučně šité botyRodiče asistovali svým dětem při práciProstor na odpočinek přímo na chodběPo celý jarmark vystupovaly hudebně nadané dětiNakupovali malí i velcíNa jarmarku panovala příjemná atmosféraK vyzkoušeníDěti si vyzkoušely také svou zručnostDěti si samy prodávaly své výrobkyDěti si mohly vytvořit různé vánoční ozdobyDěti si domů odnesly mnoho krásných věcí, které si sami vyrobilyAdventní jarmark na ZŠ waldorfská se odehrál v sobotu prvního prosince
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.