Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Pod krumlovským zámkem se bude na konci listopadu konat světová módní přehlídka

 
středa, 21. října 2015, 10:00

Libujete si v módě? Sledujete nejnovější trendy v oblékání? Na konci listopadu pro vás bude Český Krumlov jako stvořený. V Hotelu Růže se uskuteční MODA Fashion Day Český Krumlov 2015. A během této společenské události se bude na co dívat.

Program začne už v 17 hodin. V rámci MODA Fashion Day Český Krumlov proběhnou 28. listopadu nejrůznější workshopy a prodejní akce jednotlivých butiků, návrhářů a partnerů. Zmínit lze třeba Valery Dubay Couture, Hala Bala Boutique, Tonak nebo návrháře Reného Konečného.

Především modely Valery Dubay budou trhákem celého večera. V oblasti módního designu sice působí od roku 2002, uplatnila však nespočet zkušeností z různých módních kurzů a studií. Svou tvorbu prezentovala na molech v Londýně, Hongkongu, Dubaji nebo Moskvě.

Módní přehlídka bude pod taktovkou uznávaného slovenského choreografa Petera Varadyho. Ten má na svém kontě nespočet takových akcí, především ale od roku 1996 pracuje na choreografiích soutěže krásy Miss. Zaručena je tak špičková podívaná plná elegance.


Na fotografii vpravo Peter Varady.

MODA Fashion Day Český Krumlov 2015 je rozdělen na dva bloky. Workshopy a prodejní akce jsou zahrnuty v tom prvním, od 20 hodin poté přijde na řadu samotný galavečer spojený s přehlídkou módních kousků. V případě, že si zakoupíte vstupenky na oba bloky, obdržíte kupon na zařazení do slosování o VIP vstupenku na všechny přehlídky MODA Fashion Day v roce 2016.

Lístky si můžete rezervovat již nyní na e-mailu obchod@moda-fd.cz nebo na telefonním čísle 776 116 263. V prodeji jsou i v Infocentru Českého Krumlova a na recepci Hotelu Růže. Na první blok od 18 hodin je cena vstupenek 150 korun, na druhý blok od 20:00 o sto korun vyšší. Více informací o akci naleznete na www.moda-fd.cz.

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Nejúspěšnější český muzikál Kleopatra míří do Budějc

úterý, 20. října 2015, 10:42

Milovníci muzikálů, zbystřete! Na jihu Čech se začátkem února odehraje představení Kleopatra. Exkluzivní vystoupení proběhne v...

RECENZE: V domě na Purpurovém vrchu byste bydlet nechtěli. Del Toro...

pondělí, 19. října 2015, 07:16

A opět ty klamavé trailery... Pokud se těšíte, jak si filmem Purpurový vrch spravíte chuť po nepříliš vydařené Ženě v černém 2,...

SOUTĚŽ: Herečka Eliška Machačová, známá jako zpěvačka Ella, natočila...

neděle, 18. října 2015, 19:35

Mladá herečka a zpěvačka, studentka druhého ročníku JAMU v Brně, Eliška Machačová natočila svůj první videoklip k písničce Déšť,...

V Horní Plané zaburácí traktory. Dnes se uskuteční první ročník HP...

sobota, 17. října 2015, 09:35

Mlázovy, Rozseč, Větřkovice... To vše jsou místa, kam každý rok vyrážejí majitelé traktorů se soutěživým duchem. Důvod?...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.