Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Povedlo se otevření nové K2? Co bude dál?

 
čtvrtek, 17. září 2015, 11:13

Znovuotevření oblíbeného klubu K2 mělo velký úspěch! Kdo byl, může potvrdit. A kdo ne, tak pro toho je tu další možnost, jak se do nových prostor podívat, už zítra. Následující řádky alespoň těm, kteří na otevření chyběli, přiblíží celou atmosféru velké party.

Zahajovací ceremoniál zrekonstruované K2 zahájili, jak již bylo avizováno, bubeníci Wild Sticks. Poté se do hudby z Ramelovo gramofonů spustila dávka adrenalinových skoků na kolech. Jako doplněk MTB/BMX exhibice předváděl Milda Zoubek akrobatickou show na motorce.

Po skončení adrenalinové dvacetiminutovky opět desetiminutový rachot ze zvuků bubnů Wild Sticks. Na závěr venkovní show vystoupila Lucka Šimková s poledance a samozřejmě sklidila velké ovace.

V 20:30 se otevřely dveře klubu. Před K2 se již od 20 hodin tvořila dvacetimetrová fronta plná zvědavých lidí na nový interiér klubu. Tento zástup lidí se tvořil až do třetí hodiny ranní! Klubem prošlo během večera víc jak 1000 lidí!. Klub K2 je nekuřácký a převážná většina si zavedení nekuřácké K2 velice chválila, klimatizace po celý večer i přes obrovský nápor udržovala klub v příjemné teplotě.

DJ’s, kteří tento večer hráli, byli vybičováni neskutečnou atmosférou klubu a rozhodně novou zvukovou aparaturu v K2 nešetřili! Masivní zvuk v kombinaci se světelným parkem dodal celému večeru ten správný punc. A tak v 6 hodin ráno hlásila K2 stále plný stav! Akci museli pořadatelé ukončit až v 7 hodin ráno.

Pro ty, kteří se nedostali, nebo nepreferují styl drum and bass, jsme připravili party ve stylu 90. let. Hrát bude ostřílený DJ Standokan, který je na hudební scéně přes 20 let! K2 otevírá bránu znovu v pátek 18. září ve 21 hodin.

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Legiovlak přivezl do Budějc slavnou historii i otázky

čtvrtek, 17. září 2015, 09:43

Denní rozkaz č. 22 ze dne 16. září 2015: „Pozor! V operačním prostoru strategického území ‚budějcké vlakové nádraží‘ byl...

Voda Moře Oceány po roce opět na jihu Čech

středa, 16. září 2015, 16:36

Do hlubin vod, moří a oceánů se můžeme ponořit díky stejnojmennému festivalu. Dvanáctý ročník Mezinárodního filmového festivalu...

Máte talentované dítko v oblasti kultury? Může získat finanční dar od...

středa, 16. září 2015, 09:14

Je vaše dítě úspěšné v oblasti kultury? Jste vy sami úspěšní a je vám maximálně 18 let? V tom případě vás potěší krok, ke kterému...

Slavnosti zakladatele města budou vyvrcholením oslav, v týdnu dojde i...

úterý, 15. září 2015, 14:10

Budějcká Drbna přináší další kulturní tipy tohoto týdne. Vážnou hudbu si užijete v DK Metropol, protože Jihočeská filharmonie...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.