Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hudební klub K2 v novém!

 
úterý, 8. září 2015, 11:08

V českobudějckém klubu K2 proběhla přes léto rekonstrukce a jeho osmnáctiletá tradice bude pokračovat dále. V historii klubu se vystřídalo na tisíce umělců a konalo se zde přes tři tisíce akcí.

K2 si nově zakládá na multikulturním programu, zaměřeném na všechny věkové kategorie. Klub slibuje ojedinělý zvukový zážitek, jak kapel, tak DJ's. V prostorech je nainstalován zvukový systém od firmy D&B Audiotechnik, který nemá v jižních Čechách na klubové scéně konkurenci. Díky tomuto systému se posluchač vcítí do opravdového koncertu srovnatelného s festivalovou atmosférou. Nainstalován je rovněž nový světelný park, který dodá vystoupení tu pravou šťávu. Těšit se můžete na kompletně nový prostor s vytříbenou atmosférou lehkého undergroundu, ale přitom uhlazeného designu s moderními prvky.

Tento pátek v 19 hodin vypukne slavnostní otevření klubu. Program bude probíhat v prostorech před Sokolovnou na Sokolském ostrově. Slavnostní otevření je zaměřeno na návštěvníky všech věkových kategorií, afterparty v klubu je cílena na mladší posluchače. Součástí akce je i celorepubliková Noc sokoloven, to znamená, že uvnitř budovy bude něco o historii Sokolů, prohlídky a program pro nejmenší v podání loutkového divadla. Celý venkovní program bude doplněn světelnou show. Na schodech areálu sokolovny čeká na diváky  vystoupení mistryně České republiky v poledance Lucie Šimkové, DJ Ramela ve funky setu a bubenická show Wild Sticks. Na velkokapacitním parkovišti před sokolovnou se představí MTB/BMX exhibice (extrémní skoky na kolech) v podání jihočeských riderů. Na závěr venkovního programu je připravena  motorkářská show stunt ridera Mildy Zoubka. Ve 20:30 začne slavnostní otevření dveří klubu. Celou akci bude doprovázet moderátor Milan Džuba a speaker MTB/BMX exhibice Jirka Návara. V případě extrémní nepřízně počasí může být program omezen.

Ve 21:00 vypukne afterparty Toxymoron D&B night v zastoupení DJ's jako je Hanzall, M4D.DOC, The Fury & Weed, Tubus a jako headliner se představí špičkový český producent QO, který reprezentuje vydavatelství Eatbrain, Citrus Recordings a Close2Death.

Info a chystané akce v klubu K2 sledujte na webu www.k2cb.cz a Facebook: HudebniKlubK2

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Kaplice se o víkendu přenesla do dob první republiky

úterý, 8. září 2015, 08:03

Kostýmovaný průvod, nablýskaná auta, slavnostní salva, hudební vystoupení, stánky a spousta zábavy jak pro malé, tak i dospělé....

Dvorní dámy skončily ve vodě. Plavidlo Oldřich II. z Rožmberka...

pondělí, 7. září 2015, 07:38

Bílá paní, Pamela Anderson, Rožmberkové, Pat a Mat, Vosa, Poupata, průvodčí, kočovníci a další se v sobotu plavili na vtipných...

Na náplavku se přišlo zasnít přes 25 000 lidí

sobota, 5. září 2015, 13:36

Již čtvrtý ročník audiovizuální show Vltava žije je úspěšně za námi. Po jarních oslavách narozenin města na náměstí Přemysla...

Dny evropského dědictví zasvětí Budějce věžím a věžičkám

pátek, 4. září 2015, 23:56

K tradičním Dnům evropského dědictví se 12. září připojí také město České Budějovice. Letos si Budějčáci připomínají 750 let od...

 

Komentáře

Václav Holobrádek

to nevypadá špatně asik se zajdu podívat

úterý, 8. září 2015, 12:14
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.