Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Rozlučte se s létem na Holkově!

 
čtvrtek, 3. září 2015, 15:58

Přestože už nelze o víkendu očekávat typické letní počasí, většina lidí se bude loučit právě s létem. Jednou takovou akcí je například Loučení s létem na Holkově, které pořádá oblíbená hudební stanice Evropa 2. Začínat se bude už v 19 hodin!

Na místo dorazí ti nejznámější moderátoři z éteru rádia - Patrik Hezucký, Pavel Cejnar, Jindra Ekl, Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová nebo Ondra Vodný. O zábavu se od začátku budou starat Andre Moretti, Rudeboy, Mauro P a Lucas, zlatým hřebem je však vystoupení Michaela Buriana a hudebního uskupení Verona.

Těšit se půjde i na lasershow, LED stěnu, CO2 gun, pouťové atrakce a soutěže o hodnotné ceny. Celá akce vyvrcholí velkolepým ohňostrojem. Pro návštěvníky je připraveno dostatek parkovacích ploch, ti, kteří se chtějí vydat hromadnou dopravou, mohou využít vlakových (zastávka Velešín městys) a autobusových spojení (linka Budějce - Velešín - Kaplice, zastávka Holkov).

Ačkoliv se vstupenky budou prodávat jen na místě, do 20:30 za 150 korun a po 20:30 za 200 korun, Budějcká Drbna si pro čtenáře připravila soutěž o 6 vstupenek!

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dva lístky na Loučení s létem na Holkově. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Na Holkově nebude chybět Patrik Hezucký. Správně je tedy odpověď B.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Miroslav Lapačka, Bořivoj Smolík a Štěpánka HavlíčkováBlahopřejeme!

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Pardál připlouvá s dalším ročníkem kuriózních plavidel ve Vyšším...

středa, 2. září 2015, 14:52

I letos se plavci dočkají! Už první zářijovou sobotu vypukne pod hrází ve Vyšším Brodě kuriózní mumraj. Na břeh se budou dovážet...

Další zámek provoní květiny. Tentokrát se rájem floristů stanou Dačice

středa, 2. září 2015, 11:24

Květinové výstavy na hradech a zámcích jsou mezi turisty velmi oblíbené, o čemž svědčí fakt, že se na mnoha místech rok co rok...

Týden Vltavy. Z Vyššího Brodu po ní vyrazí plavidla, v Budějcích bude...

úterý, 1. září 2015, 16:07

Ze začátku školního roku nebude nouze o zajímavé hudební akce. Milovníci vážné hudby jistě neopomenou Hudební slavnosti Emy...

Hitrádio Faktor pořádá RadioFest České Budějovice! Tentokrát na...

úterý, 1. září 2015, 14:41

Českobudějovické Hitrádio Faktor vyslyšelo hlasy svých posluchačů a opět po roce přichází s městským festivalem. Po dvou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.