Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Holkov opět zažije nefalšovaný večírek. V sobotu přijedou Tři sestry

 
pátek, 21. srpna 2015, 09:29

Legendární Tři sestry se po roce opět chystají do Holkova na Českokrumlovsku! V sobotu 22. srpna rozpálí letní parket společně s kapelami SPS, Muerti a MZH.

Představovat blíže Tři sestry, by bylo jako pomyslné nošení dříví do lesa. Parta kolem charismatického Fanánka baví lidi již od 80. let a dá se říct, že je stále na vrcholu popularity, o čemž svědčí natřískané koncerty, kterých kapela během roku odehraje nemalou řádku.

Ani z hlediska studiových nahrávek ale Tři sestry nelení. Letošní novinka se jmenuje Fernet Underground - jak název napovídá, jedná se o narážku na Velvet Underground, ostatně za vše mluví obal, který evokuje debut této legendy.

Kromě novějších skladeb se fanoušci samozřejmě mohou těšit i na největší pecky z kultovních alb jako Na Kovárně to je nářez, Alkáč je největší kocour aneb několik písní o lásce či Švédská trojka. Zkrátka, jak to tak už u Tří sester bývá, těšit se můžete na večírek, který nezklame! Začíná se v 19 hodin.

Soutěž o lístky

Ve spolupráci s Letním parketem Holkov jsme připravili soutěž o lístky! Tři výherci, kteří dnes do 12:30 správně odpoví na následující otázku a poté budou vylosováni, získají po dvou vstupenkách.

Soutěž skončila. Vstupenky vyhrávají: Petr Lisoň, Vojtěch Fousek a Petra Havlišová.

 


 

Kam dál?

Na zámku v Krumlově začínají budovat Centrum studijních pobytů

čtvrtek, 20. srpna 2015, 08:11

Symbolickým předáním klíčů stavební firmě včera odstartoval očekávaný projekt Centra studijních pobytů, které bude vybudováno v...

Zábavné odpoledne Salesiáni dětem jako dar budějovičákům

středa, 19. srpna 2015, 16:48

Salesiánské středisko mládeže se rozhodlo připojit k oslavám města tím, co nejlépe umí – výchovou a vzděláváním dětí a mládeže....

Floristé a zahradníci opět připraví tradiční květinovou výstavu na...

středa, 19. srpna 2015, 10:28

Květinovou výzdobu mohli tento měsíc obdivovat návštěvníci zlatokorunského kláštera. Další obdobná výstava se tradičně chystá na...

Legendární kytarista Štěpán Rak opět vystoupí na Dívčím Kameni

úterý, 18. srpna 2015, 18:03

Romantická zřícenina, krásná příroda a... dokonalá akustická kytara. Štěpán Rak se opět vrátí na Dívčí Kámen a vy můžete být u...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.