Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Central Park Slavie bude tento týden taneční, divoký, ale i uklidňující

 
středa, 29. července 2015, 13:54

Stejně jako v minulých týdnech, i tentokrát se můžete těšit na pořádný kotel muziky u KD Slavie. Multižánrový festival Central Park Slavie pokračuje, ve čtvrtek zahrají kapely Vehicle Club Band, AKIA B.A. a Never Been 2 Jamaica. O den později se rozpoutá Deeproom, který nabídne interprety Rudeboy, Andre Moretti a M4d.doc.

Čtvrtek bude hodně postavený na klasické písničce a uvolněné atmosféře. Ostatně například Vehicle Club Band vám zajisté vyčaruje úsměv na tváři a možná vás i rozezpívá.

„Nejsme žádní velcí muzikanti, až na harmonikáře Martina, který má 190 centimetrů. Za úspěch považujeme, když je publikum početnější než naše kapela... Je nás dohromady šest! Snad se nám tohle opět vydaří,“ uvádí hoši z Vehicle Club Bandu.

Kapela má i jedno přání, které jí můžete splnit. „Snad také konečně zahrajeme poctivě nazkoušené přídavky - už dlouho dobu si je fanoušci nevyžádali!"

Čtvrteční akce odstartuje už v 17:30 a právě Vehicle Club Band budou první kapelou na programu. Po nich nastoupí punkem načichlí AKIA B.A., kteří brázdí pódia již pěknou řádku let. O závěrečnou tečku se postarají pohodáři Never Been 2 Jamaica.

Pátek bude zasvěcen housu, deephousu, chillout techhousu a dalším taneční žánrům. O pořádnou párty se postarají DJs, kteří mají již řadu zkušeností a moc dobře vědí, jak návštěvníky rozpálit. Akce začne v 18 hodin.

Vstupné je opět zdarma.

 


 

Kam dál?

Country, dechovka, plno jídla, pití, pohoda... Festival Hudební...

středa, 29. července 2015, 11:37

Na sídlišti Na Sadech v Českých Velenicích bylo o uplynulém víkendu živo. Proběhl zde festival s názvem Hudební víkend, který se...

Sladovnictví - prohlídka s příběhem aneb „navštívení zlatých časů...

úterý, 28. července 2015, 15:11

Písecká Sladovna otevřela letos na jaře Sladovnictví - prohlídku s příběhem aneb „navštívení zlatých časů sladovnických“, na...

Řemesla, divadla, koncerty. To vše zažijete tento týden v Budějcích a...

úterý, 28. července 2015, 10:37

Léto ve městě je v plném proudu. Každý den si můžete užívat zajímavých kulturních akcí. Rozhodně si nenechte ujít středeční...

FOTO: Český Krumlov se v sobotu oblékl do kubánského hávu

pondělí, 27. července 2015, 17:45

V rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov proběhl v sobotu 25. července 2015 Kubánský večer. Šlo o vícežánrový...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.