Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dobrá zpráva pro turisty i místní: Letní kino v Černé v Pošumaví opět naplno funguje

 
neděle, 26. července 2015, 08:23

Turisté, kteří se těšili, jak si pobyt na Lipensku zpestří návštěvou oblíbeného letního kina v Černé v Pošumaví, museli být v první polovině července zklamáni. Kino nepromítalo, za což mohla technická závada, kterou se ale nakonec podařilo odstranit. Nyní již kino opět naplno funguje.

Letní kino v Černé v Pošumaví je digitalizované, proto může nabízet i ty nejnovější světové trháky, jako je pokračování Jurského parku - Jurský svět, nový Terminátor, který opět získal tvář Arnolda Schwarzeneggera, komiksová jízdě Ant-Man či dlouho očekáváný Mission Imposible: Rogue Nation, ve kterém opět nechybí Tom Cruise.

Kino v Černé v Pošumaví je oblíbené i mezi turisty. Navštívit ho můžete za každého počasí, areál je totiž krytý. Projekce začínají vždy ve 21.30.

Na své si přijdou i návštěvníci nedaleké Horní Plané, kde také letní kino stále funguje, ačkoliv není plně digitalizované. Díky alespoň částečné modernizaci však mohou nabízet to nejlepší z novějších snímků, které všem divákům jistě zpříjemní teplé letní večery.

 


 

Kam dál?

Kinematograf bratří Čadíků si od dnešního dne užijí v Táboře

sobota, 25. července 2015, 14:37

Užívali jste si tradiční Kinematograf bratří Čadíků v Budějcích? Stýská se vám? V tom případě můžete vyrazit do Tábora, který je...

Muzeum Novohradských hor v létě nabízí i pohádková představení

sobota, 25. července 2015, 11:32

Léto plné dětských představení nabízí o letních prázdninách nové Muzeum Novohradských hor, které bylo v červenci otevřeno v Horní...

Mustang Bluesride vpálili do lidí The Doors či Cream. Odezva rostla...

pátek, 24. července 2015, 14:51

Jak to vypadá, když hudbu, kterou od srdce milují, hrají skutečně nadaní muzikanti? Odpověď je jednoduchá: Zajděte si na koncert...

V Holašovicích dnes začínají Selské slavnosti

pátek, 24. července 2015, 11:14

Letošní Selské slavnosti, které se pod záštitou předsedy Senátu Milana Štěcha, hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly uskuteční...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.