Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tradice pokračuje. V Křemži dnes odstartoval 24. Křemežský veletrh

 
čtvrtek, 23. července 2015, 10:41

Kultovní Křemežský veletrh dnes opět po roce startuje v Křemži na Českokrumlovsku. Oblíbená akce zaměřená na hobby, zahradu a domov potrvá čtyři dny a tradičně nabídne i rozmanitý doprovodný program

Ten bude zaměřen hlavně hudebně. Na své si přijdou posluchači dechovky, ale i rocku. Dnes už od 10 hodin vyhrává Samsonka, na kterou ve 14:30 naváže Vysočinka. Večer pak bude od 19 hodin patřit kapele The Slakers.

Zítřejší program také začne v 10 hodin. Nejdříve zahraje Šumavanka, poté Grock (15:00), The Duffs (18:30) a na závěr si budete moci zatančit na DJ Romana Anděla (19:30).

Sobota bude nejbohatší. Začne se už v 9 hodin ráno křtem knihy, která se věnuje 40 let badmintonu v Křemži. Akce se uskuteční v tělocvičně základní školy. Na programu je dále K-Club (10:00), divadelní představení O velké řepě (15:00), Beatles Revival (15:00), Helios (17:30) a Bryčka (20:00).

Neděli odstartují v 10 hodin ráno Babouci. Ve 14 hodin zahraje legendární Václav Neckář s kapelou Bacily, v 16:30 Papouškovo sirotci, v 19:30 MIDI a celou akci zakončí ve 22 hodin ohňostroj.

Foto: upload.wikimedia.org

 


 

Kam dál?

Dětští návštěvníci vimperského zámku se seznámí s renesanční zahradou

čtvrtek, 23. července 2015, 08:19

Je vašemu dítku méně než deset let a přemýšlíte, kam ho vzít na výlet? O nadcházejícím víkendu (25. a 26. července) může být...

Zámek Český Krumlov disponuje novou prohlídkovou trasou - knížecí...

středa, 22. července 2015, 18:48

Unikátní kolekci zápřahových postrojů a historických dopravních prostředků dochovaných ve schwarzenberských sbírkách mohou od...

Do Mariánských kasáren se vrací život. Galerie Mariánská otevřela...

středa, 22. července 2015, 13:02

Otevřeno! Nová Galerie Mariánská, která vznikla v budově bývalých Mariánských kasáren, dnes zpřístupnila vůbec první výstavu ve...

Rocková jízda u Slavie. Ve čtvrtek vystoupí Mustang Bluesride a...

středa, 22. července 2015, 10:36

Multižánrový festival Central Park Slavie se chystá na další rockovou smršť. Ve čtvrtek 23. července vlétnou na scénu pod širým...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.