Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Festival Central Park Slavie pokračuje třetím dnem. Dnes se můžete těšit na Salsa Open Air

 
čtvrtek, 16. července 2015, 13:24

Dnes již třetím dnem pokračuje letní multižánrový festival Central Park Slavie. Po včerejším vystoupení kapely Vltava, které bylo plné radosti, tance, úsměvu a kopice pozitivních emocí, je na řadě celoodpolednovečerní Salsa Open Air.

Nechte doma předsudky, že neumíte tančit. Nechte doma stud, vezměte kamarády, kamarádky a doražte si užít fantastickou atmosféru tohoto, na jihu unikátního, projektu. Salsa Open Air je festivalová mutace dobře známé party Rumba Latina, která se koná pravidelně v Café Klubu Slavie. Jenže! Dnešní oslava tance a latinskoamerické hudby bude obohacena o vystoupení živé salsa kapely z Peru! La Descarga Salsa Orchestra je dvanáctičlenné těleso, které za to opravdu umí vzít!

Tešit se zajisté můžete i na miláčka všech žen - Javiera Jesuse Escobara Castilla - všem dobře známého pod zkráceným jménem Jesus. Ten si vás vezme na starost hned od začátku - a to od 18 hodin. Společně se rozehřejete, naučí vás pár kroků, představí program a půjde se na to! Venku se budete učit tančit do 22 hodin. Kdo nebude mít dost, může se přesunout do přilehlého Café Klubu Slavie, do nekuřáckého prostředí, a pokračovat až do ranních hodin v salsa party! Vstupné na Salsa Open Air je zcela zdarma.

Zítra pokračuje festival svou elektronickou částí. Na drumandbassovou party dorazí z Velké Británie světoznámý MC Coppa společně s Deadly Viperz (Akira & Anakin) nebo všem dobře známí HellSmith a Hanzall. Příští týden se můžete těšit na program ve čtvrtek a v pátek. Více informací se dozvíte u nás nebo na www.klubslavie.cz. Rovněž pro vás chystáme reportáž ze včerejšího vystoupení After Hours.

Tisková zpráva

 

 


 

Kam dál?

Vltava žije nemá podporu budějckých zastupitelů. Přesune se do jiného...

středa, 15. července 2015, 19:39

Konání čtvrtého ročníku oblíbeného audiovizuálního festivalu Vltava žije v Českých Budějovicích je v ohrožení. Festivalu, který...

Začal multižánrový festival Central Park Slavie. Dnes zahrají After...

středa, 15. července 2015, 15:04

Jedinečný prázdninový festival v centru jihočeského krajského města konečně odstartoval. Včera před Kulturním domem Slavie...

Kinematograf bratří Čadíků je fenomén. V Budějcích přitáhl přes tři...

úterý, 14. července 2015, 16:11

Letošní Kinematograf bratří Čadíků zaznamenal v Budějcích obrovský úspěch. Navštívilo ho 3 500 diváků a celkově se podařilo na...

Festivaly, divadla, letní kina i řemesla, to vše tento týden v...

úterý, 14. července 2015, 12:08

Letní pohodu prohloubí i kulturní dění v jihočeské metropoli. Děti se mohou těšit na další pohádky na nádvoří radnice, mladí na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.