Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Za divadlem můžete vyrazit do Zlaté Koruny či třeba na Rožmberk

 
pátek, 3. července 2015, 16:00

Kam o víkendu utéct před rozžhaveným sluncem? Třeba na některou z jihočeských památek, které nabídnou hned několik divadelních představení.

Zasmějete se například na zámku v Hluboké nad Vltavou, kde dnes předvede od 21.15 Divadlo Pikl komedii Sluha dvou pánů. Legrace bude také na zámku v Jindřichově Hradci, kde od 21.30 zařádí legendární Lakomec.

Vyrazit můžete ale i na Kratochvíli, kde až do 6. července poběží komedie Pro nic za nic, a to vždy od 21 hodin.

Specifickou atmosféru nabídne hrad Rožmberk, kde se dnes můžete těšit na Strašidlo Cantervillské (20.30). Pokud budete na Českokrumlovsku, za návštěvu bude stát i Zlatá Koruna, kde je na programu představení Vodvas: Zima pod stolem (do 5. července od 20.30). A jestli toho nebudete mít po víkendu dost, zapište si do kalendáře 6. července, kdy od 18 hodin proběhne na zámku v Třeboni hra Trapas nepřežiju aneb Ten řízek nezvedej.

 


 

Kam dál?

Balet Jihočechy baví. Pobřeží Sokolského ostrova bylo plné

pátek, 3. července 2015, 15:31

Nejlepší scény jednoho z nejznámějších baletů na světě, který napsal ruský skladatel P. I. Čajkovskij, měli možnost Budějčáci...

Jihočeské památky otevřou nové výstavy. Vyrazit můžete třeba do...

čtvrtek, 2. července 2015, 20:39

Čtyři nové výstavy budou v nadcházejících dnech zahájeny na jihočeských památkách. Těšit se můžete na obrazy, plastiky či...

Na Holkov se po roce vrací Alkehol s Harlejem

čtvrtek, 2. července 2015, 16:03

Rockový mejdan se už zítra rozpoutá na Letním parketu Holkov. Oblíbená akce, na které po roce znovu zahrají kapely Harlej nebo...

Českobudějovické hip-hopové duo Dave a Sony vydává nové album

středa, 1. července 2015, 19:16

Příběh Davida Raka a Jakuba Samce, umělecky Dave a Sony, začíná v roce 2007, kdy kluci začali naplno dělat to, co je baví....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.