Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Robert Bosch pořádá pro boschské město open air koncert

 
pátek, 19. června 2015, 08:30

Výrobní závod Robert Bosch, který ve svém areálu v Kněžských Dvorech vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů, připravil obyvatelům Českých Budějovic hezký předprázdninový a městu přímo narozeninový dárek v podobě open air koncertu na českobudějovickém náměstí. Akce pod širým nebem, která se koná v sobotu 20. června, je součástí oslav 750. výročí založení města a zváno je nejen více než 3000 zaměstnanců závodu, ale i všichni „budějčáci“ a samozřejmě i turisté, kteří tento den do našeho města zavítají v rámci svých toulek jižními Čechami.

Boschské odpoledne začíná úderem 15. hodiny programem pro děti - najdete zde stan s animátory, skákací hrady, nafukovací bludiště, a v souladu s oblastí podnikání pořádající společnosti nesmí chybět ani ochutnávka zábavy ze světa automobilů - nafukovací aréna s motokárami, trenažer formule 1 a pit-stop simulátor. I dospělé jistě bude zajímat expozice týmu KM Racing, kteří předvedou kamion, motocykl a servisní kamion, s kterým jezdí slavný Dakar. V průběhu odpoledne budou diváky bavit i klaun Hugo se svou Klauniádou, Magda Reifová přiveze Kouzelnou školku a zábavné odpoledne pak zakončí a hudební atmosféru naladí muzikálové pásmo s Romanem Vojtkem.

V 17:30 poté vypukne koncertní část, během níž postupně vystoupí zpěvačka Anna K., rocková kapela Gasolines a populární česká kapela Divokej Bill. Že kapelu Gasolines neznáte? Nevadí, věříme, že tuto boschskou specialitu dovezenou přímo ze Stuttgartu rádi poznáte, jedná se totiž o kapelu sestávající se ze zaměstnanců německé centrály koncernu Bosch.

Přijdete se podívat? :-)

 

 


 

Kam dál?

RECENZE: Jurský svět je film, na který mnozí fanoušci čekali 20 let

čtvrtek, 18. června 2015, 17:48

Také jste si říkali, jak by asi vypadal film, který by ukázal Jurský park v provozu? Že jste něco takového chtěli vidět ve...

Výstavy potěší návštěvníky zámků Jindřichův Hradec, Vimperk či...

čtvrtek, 18. června 2015, 07:17

Portréty slavných, divadelní loutky, dobové kresby... Letošní nabídka sezónních výstav na jihočeských památkách je rozmanitá....

Ivo Yvor Doležel: Festival AFOD letos slaví 15. narozeniny

středa, 17. června 2015, 18:37

Trhové Sviny v pátek opět zažijí nájezd černooděnců. Kousek za městem se uskuteční již patnáctý ročník metalového festivalu...

Beseda o sýrech, HE band, ale i start Umění ve městě. To jsou tipy...

úterý, 16. června 2015, 18:52

Kulturní dění v Budějcích nás stejně jako počasí nepřestane mile či nemile překvapovat. Těšit se čtrnáct dní před prázdninami...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.