Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vltava žije připomene přistání člověka na měsíci

 
pátek, 20. září 2019, 14:51

Zažijte jedinečnou multimediální párty a poleťte na Měsíc. Startovací rampa pro Apollo 11 v podobě výpravné multimediální scény už roste v areálu Výstaviště České Budějovice. Vesmírně našlapaná show pod taktovkou showdesignera Rudolfa Stříteckého startuje v pátek 27.září.  

Inspirací pro letošní ročník je 50. výročí přistání člověka na Měsíci. Návštěvníci audiovizuálního festivalu VLTAVA ŽIJE budou mít jedinečnou možnost vidět premiéru multimediální show Man on the moon, v produkci týmu art4promotion.  

Letošní koncept vtáhne diváka mnohem více do dění. Stane se součástí tematické multimediální párty, jejímž vrcholem je ojedinělá show. Nebudou chybět nové originální scénické prvky, výpravná multimediální scéna, živé obrazy, holografická, světelná a laserová show, DJ Melvin Coxx,  taneční performance a dechberoucí akrobatická vystoupení. 

Hlavní brána výstaviště se otevře v pátek 27. září od 16 hodin, kdy bude připraven tematický doprovodný program, přednášky o vesmíru, rodinná zábava, stánky s občerstvením i hudební program. Těšit se můžete na Kiss party live i na jednu z nejlepších evropských party kapel, funk, soul a pop-rockovou cover kapelu, TRAM69. 

„Celá show se skládá z multimediálních fragmentů. Je pojatá jako oslava, co člověk před 50 lety dokázal. Při přípravách show, když jdete v celém příběhu do hloubky, vám  dojde, jak obrovský kus práce, a jak velký úspěch to pro člověka je, stanout na Měsíci a vrátit se bezpečně na Zem. Málokdo ví, že na celém projektu pracovalo na 400 tisíc lidí. Chceme diváka vtáhnout do děje a atmosféry. Na stavbu scény potřebujeme více než týden. Na Výstavišti již roste 30 metrů široká a 20 metrů vysoká multimediální scéna, která kombinuje různé projekční technologie a divákovi se bude odhalovat postupně. Nejintenzivnějším zážitkem by měl být obraz startu Apolla 11, který by měl diváka na okamžik přenést na floridský Cape Canaveral,“ doplňuje showdesigner a režisér show Rudolf Střítecký.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Ahoj Việt Nam je za dveřmi. Těšte se na vietnamské draky a jídlo

pondělí, 16. září 2019, 15:06

Druhý ročník kulturně gastronomického festivalu Ahoj Việt Nam se uskuteční již tuto sobotu na českobudějovickém náměstí....

SOUTĚŽ: Veleúspěšná Sněhurka se v listopadu vrátí do Budějc

neděle, 15. září 2019, 11:49

Muzikál Sněhurka na ledě, který měl premiéru v říjnu 2018 a vyprodal 11 největších hal v České republice, se vrací do čtyř měst....

Táborská setkání nabídnou rytíře, fotbal mnichů i Tata Bojs

sobota, 14. září 2019, 11:48

V Táboře začaly slavnosti Táborská setkání. Nabídnou rytířský turnaj na koních, středověké ležení i tržiště, dětskou ponožkovou...

FOTO: Stromboli jsou v ohromné formě. Z nasazení Báry Basikové se v...

čtvrtek, 12. září 2019, 13:12

Stromboli včera dorazili do Písku a rovnou na úvod upozorňuji, že tento text bude plný superlativ… Ono to u této kapely ani jinak...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.