Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Do K2 se znovu chystá Trance od Madness

 
čtvrtek, 10. ledna 2019, 15:21

Už téměř tři roky zve House of Madness velká jména, ale i nové tváře elektronické hudby do jižních Čech. Specifický hudební vkus DJe Melvina Coxxe spolu s progresivním přístupem klubu K2 v Českých Budějovicich daly vzniknout výborné akci, která se těší večer od večera větší návštěvnosti. Vznikl určitý koncept, který pomáhá mladým umělcům dát o sobě vědět a přijít do kontaktu se zkušenějšími kolegy a hudebními vzory.

Tento podtext je znát na celkové atmosféře, která během vystoupení v klubu panuje. Na akci přijíždí lidé z celých jižních Čech a prostory K2 praskají ve švech. Podařilo se utvořit komunitu, která si přichází pravidelně poslechnout to nejlepší z housové scény, která si mohla zatančit například na Nathna C, Reynoldse, EKGeho, Sadlera, Michaela C, SNBMa a na mnoho dalších. 

Večery byly nabité emocemi a i nejspíš proto někteří z interpretů přislíbili termíny na další rok. Brzy bude dokonce představen koncert ve stylu “Boiler room“, při kterém je stage s djejem umístěna uprostřed klubu a ostatní mohou tančit kolem něj. A vlastně i s ním. 

I přes to, že akce House of Madness vznikl primárně pro housovou hudbu, jeho tvůrce i samotný klub chtějí dále podporovat elektronickou hudbu i za hranicemi hudební působnosti Melvina Coxxe. V této ověřené spolupráci se zaměřili na hudební žánr, který začal v Českých Budějovicích čím dál více upadat.

DJ Melvin Coxx se tedy rozhodl chopit čistě promotérské činnosti, aby se v K2 představili nejlepší DJs trancové scény. Na konci léta loňského roku se podařilo zrealizovat první noc Trance of Madness, kterou navštívilo překvapivě mnoho fanoušků. Díky velkému zájmu tato akci odstartuje i letos v pravidelnějších termínech. V rytmu trancu bude zahájen i začátek tohoto roku. 

Už 11. ledna bude prvním hostem DJ ReOrder ze Slovenska, který vystupuje po boku Armina van Buurena, Marla, Geretha Emery a mnoho dalších. 

Jeho jméno naleznete na line upu největších festivalů světa, jako Tomorrowland, Luminosity Beach Festival, Electronic Family in Europe In 2017. Na Trance of Madness vystoupá také lokální DJs Svan Lay, Eraser a Markus.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Alšova jihočeská galerie zrekonstruuje muzeum keramiky v Bechyni

čtvrtek, 10. ledna 2019, 13:22

Na celkem 32 milionů korun vyjde Alšovu jihočeskou galerii rekonstrukce Mezinárodního muzea keramiky v Bechyni. Práce potrvají...

KULTURNÍ TIPY: Zajděte si na klasiku

úterý, 8. ledna 2019, 13:31

V Jihočeském divadle se můžete seznámit hned s trojicí svůdníků jménem Don Giovanni. I sboristé z Brna si střihnou Mozarta, a to...

SOUTĚŽ: Metropol čeká Velký mediální ples

neděle, 6. ledna 2019, 14:21

Oprašte střevíčky a zopakujte si taneční kroky. Plesová sezona už totiž pomalu klepe na dveře. V sobotu 12. ledna odstartuje v...

KULTURNÍ TIPY: Užijte si fantastický víkend s Queen, Draculou a...

pátek, 4. ledna 2019, 10:38

Po novém roce se kulturní život ještě naplno nerozběhl, a tak si třeba zajděte na nejúspěšnější český muzikál nebo do kina na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Slovenský exprezident Kiska představil svou stranu Za lidi

Bývalý slovenský prezident Andrej Kiska představil svou budoucí stranu s názvem Za lidi. Do stranické politiky vstupuje s heslem Vraťme Slovensko všem lidem. Kiska, kterého v sobotu ve funkci hlavy státu vystřídala Zuzana Čaputová, na přípravě nové strany spolupracuje například s představiteli samosprávy, dále bývalým velvyslancem při NATO, manažery ale i se spoluorganizátorem loňských mohutných protivládních demonstrací Jurajem Šeligou. Dřívější průzkumy naměřily budoucí straně popularitu mezi šesti až deseti procenty.

Hamáček pohrozil koncem koalice. Nepřijatelné by pro něj bylo zvolení Semína do Rady ČTK

Pro sociální demokracii by bylo nepřijatelné zvolení kandidáta hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Michala Semína do Rady ČTK hlasy hnutí ANO. Předseda ČSSD Jan Hamáček dnes při příchodu na jednání vlády novinářům řekl, že pokud by si koaliční partneři nemohli věřit v takto zásadních hlasováních, nemělo by smysl ve vládní spolupráci pokračovat.

Internet se baví streamem pákistánské ministerstva. Omylem vysílalo s kočičím filtrem

Nestává se tak často, že by tisková konference přenášená na sociální sítě v Pákistánu vyvolala takový rozruch, jako ta, kterou před nedávnem přenášelo ministerstvo informací. Nepozorný externista, který měl stream na starost, totiž zapnul kočičí filtr, který váženým členům ministerstva i samotnému ministrovi přidělal infantilní kočičí ouška a fousky.