Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Do K2 se znovu chystá Trance od Madness

 
čtvrtek, 10. ledna 2019, 15:21

Už téměř tři roky zve House of Madness velká jména, ale i nové tváře elektronické hudby do jižních Čech. Specifický hudební vkus DJe Melvina Coxxe spolu s progresivním přístupem klubu K2 v Českých Budějovicich daly vzniknout výborné akci, která se těší večer od večera větší návštěvnosti. Vznikl určitý koncept, který pomáhá mladým umělcům dát o sobě vědět a přijít do kontaktu se zkušenějšími kolegy a hudebními vzory.

Tento podtext je znát na celkové atmosféře, která během vystoupení v klubu panuje. Na akci přijíždí lidé z celých jižních Čech a prostory K2 praskají ve švech. Podařilo se utvořit komunitu, která si přichází pravidelně poslechnout to nejlepší z housové scény, která si mohla zatančit například na Nathna C, Reynoldse, EKGeho, Sadlera, Michaela C, SNBMa a na mnoho dalších. 

Večery byly nabité emocemi a i nejspíš proto někteří z interpretů přislíbili termíny na další rok. Brzy bude dokonce představen koncert ve stylu “Boiler room“, při kterém je stage s djejem umístěna uprostřed klubu a ostatní mohou tančit kolem něj. A vlastně i s ním. 

I přes to, že akce House of Madness vznikl primárně pro housovou hudbu, jeho tvůrce i samotný klub chtějí dále podporovat elektronickou hudbu i za hranicemi hudební působnosti Melvina Coxxe. V této ověřené spolupráci se zaměřili na hudební žánr, který začal v Českých Budějovicích čím dál více upadat.

DJ Melvin Coxx se tedy rozhodl chopit čistě promotérské činnosti, aby se v K2 představili nejlepší DJs trancové scény. Na konci léta loňského roku se podařilo zrealizovat první noc Trance of Madness, kterou navštívilo překvapivě mnoho fanoušků. Díky velkému zájmu tato akci odstartuje i letos v pravidelnějších termínech. V rytmu trancu bude zahájen i začátek tohoto roku. 

Už 11. ledna bude prvním hostem DJ ReOrder ze Slovenska, který vystupuje po boku Armina van Buurena, Marla, Geretha Emery a mnoho dalších. 

Jeho jméno naleznete na line upu největších festivalů světa, jako Tomorrowland, Luminosity Beach Festival, Electronic Family in Europe In 2017. Na Trance of Madness vystoupá také lokální DJs Svan Lay, Eraser a Markus.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Alšova jihočeská galerie zrekonstruuje muzeum keramiky v Bechyni

čtvrtek, 10. ledna 2019, 13:22

Na celkem 32 milionů korun vyjde Alšovu jihočeskou galerii rekonstrukce Mezinárodního muzea keramiky v Bechyni. Práce potrvají...

Nová sportovní hala v Budějcích by měla stát 668 milionů korun

středa, 9. ledna 2019, 08:20

Stavba multifunkčního sportovního centra, které má od začátku řadu odpůrců potrvá 15 měsíců. Důvody zbourání stávající haly jsou...

Ztráta peněženky v zahraničí? S hledáním začněte na českých úřadech

pondělí, 7. ledna 2019, 13:42

Ztráta peněženky je vždy nepříjemnou záležitostí. Dvojnásob to, ale platí na dovolené. Málokdo už ale tuší, kde ztracenou věc...

České Budějovice objektivem Milana Bindera a perem Martina Maršíka:...

neděle, 6. ledna 2019, 18:05

Jan Rafael Schuster - už to jméno má exotický a umělecký nádech. Nepodařilo se mi zjistit, zda rodiče dali malému Janovi jméno po...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Brno chce mít postavenou halu pro případné mistrovství světa v hokeji v roce 2024

Brno chce pořádat mistrovství světa v hokeji v roce 2024. Město i kraj podepsali tento týden memorandum o spolupráci se státem na společném financování. Zatím však není určené, kdo kolik přispěje.

FOTO, VIDEO: Policisté si na řidiče nově posvítí autobusem, vidí i do kabiny kamionů

Po silnicích Libereckého kraje pluje nový nenápadný bílý koráb... Policejní autobus, který se zaměřuje na dodržování pravidel u nákladních automobilů. Ale neuniknou mu ani osobáky. Jak to celé funguje, jsem si byla vyzkoušet i já.

Olomoučtí fanoušci chystají celostadionové choreo. Bude to peklo, vzkazují

Olomoučtí hokejisté ve čtvrtfinále playoff bojují proti plzeňským indiánům. Stav série, která se hraje na čtyři vítězné zápasy, je vyrovnaný 1:1 a olomoucká Plecharéna bude první dvě domácí čtvrtfinále hostit v pátek a v sobotu. Fanoušci už chystají celostadionové choreo. O tom, jak vzniká, jsme si povídali s Karolínou Vlčkovou, která je jednou z hlavních postav jádra fanoušků olomouckého hokeje.