Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

KULTURNÍ TIPY: Pojďte si vychutnat kytaru, country i tanec

 
úterý, 12. června 2018, 14:01

Končí festival Na dvanácti strunách a pokud jste zatím žádný koncert nestihli, nezmeškejte recitál sólisty Alioshy De Santis. A stejně jako minulý týden Move 21, i taneční studio No Limit si připravilo shrnutí úspěšného školního roku.

Úterý 12. června

Na dvanácti strunách – Aliosha De Santis – Dominikánský klášter s chrámem Obětování Panny Marie – křížová chodba – 20:15

10. ročník kytarového festivalu Na dvanácti strunách přináší posluchačům co nejširší škálu kytarové hudby od sólových koncertů přes orchestry až po netradiční kombinace strunných nástrojů. Tentokrát vám zahraje Aliosha De Santis svůj recitál.

Středa 13. června

Lokálka – Metropol – Malá scéna – 19:00

Lokálka z Hradce Králové je na české country scéně už pěkných pár let, vždyť vznikla v 70. letech a své debutové album Tragedy country vydala v roce 1992. Přijďte si užít jejich energický, zábavný koncert plný krásných melodií, ale i parodování známých songů. Koncert proběhne v rámci cyklu Na návštěvě u Nezmarů.

Čtvrtek 14. června

Taneční studio No Limit – Metropol – Divadelní sál – 17:30, 19:30

Taneční studio No Limit vám s radostí předvede shrnutí uplynulého školního roku. Přijďte si s účastníky kurzů užít úžasné a úspěšné taneční choreografie, které vás nenechají v klidu. Představí se vám všechny věkové kategorie od nejmenších až po dospěláky. A co se týče tanečních stylů, čeká vás disco, street dance a moderní tanec. A kdo ví, třeba i vy dostanete chuť to příští rok zkusit!

 

Napsal(a) Klára Havlínová | Foto Facebook TS No Limit
 


 

Kam dál?

Engel Kaplice otevírá novou halu a zve na velkolepý den otevřených...

neděle, 10. června 2018, 16:22

Engel Kaplice zdvojnásobil svoji plochu na 34 tisíc metrů čtverečních a v sobotu 16. června se v rámci dne otevřených dveří ukáže...

Bývalý bubeník Čechomoru po boku kytaristy System Of A Down! Takhle...

sobota, 9. června 2018, 15:20

Hrál s Čechomorem, Laurou a jejími tygry či třeba Kamilem Střihavkou. Nyní působí ve snovém angažmá! Bubnuje v kapele kytaristy...

KULTURNÍ TIPY: Čeká vás pohodička v Arpidě i to nejlepší z Move 21

pátek, 8. června 2018, 17:01

Závěr školního roku se blíží a vy ho můžete zhodnotit po hudební i taneční stránce, třeba při koncertu DPS Jitřenka, při...

Na Dotkni se Písku dorazí irští The Led Farmers

pátek, 8. června 2018, 13:01

Čtyři muzikanti, kteří nenechají nikoho v klidu. To je irská indiefolková kapela The Led Framers, která přijede na letošní...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.