Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Salesiánský duch zaplnil Vltavu, bavil a přispěl na opravu baru ve Čtyráku

 
úterý, 13. února 2018, 18:49

Kouzlo úsměvu bylo tématem letošního, už sedmadvacátého Salesiánského plesu. Ten zcela zaplnil českobudějovický kulturní dům Vltava. Výtěžek z tomboly plesu, který je současně nejstarším salesiánským plesem v České republice, poputuje na rekonstrukci baru v budově Čtyrák.

Ples pořádaný Salesiánským střediskem mládeže a Místní komunitou Salesiánů Dona Boska v Českých Budějovicích  byl večerem pro setkání všech pracovníků a spolupracovníků střediska, jejich přátel, dobrovolníků, dárců, sponzorů, ale i dalších návštěvníků. 

„I letos se potvrdilo, že Salesiánský ples má v jihočeské metropoli své významné místo, díky úžasné atmosféře, kterou návštěvníci plesu vytváří a také díky skvělému doprovodnému programu," řekla spokojená Martina Dobosiová ze Salesiánského střediska mládeže.  

Ples zahájilo úvodní slovo nové moderátorské dvojice ve složení Petra Hamerníková a Jiří Ježek. Předtančení, v podobě ukázek různých tanečních stylů, se chopil juniorský pár Štěpánka Drobná a Jan Benedikt z Tanečního klubu Styl-Dance Teplice.

„Tématický večer doplnilo vystoupení kouzelníka Martina Hrušky, který dokonce nechal zmizet jednu z pracovnic střediska. Velkou atrakcí byl pro návštěvníky také fotokoutek a bohatá tombola. Výtěžek z letošního prodeje tomboly je určen k rekonstrukci baru v budově Čtyrák. Jsme rádi, že ples není zážitkem nejen pro pracovníky střediska a salesiánskou komunitu, ale je zážitkem pro všechny. O to více se budeme se těšit zase za rok na 28. Salesiánský ples,“ uzavřela letošní ročník plesu Martina Dobosiová.

Napsal(a) Yvetta Chmelová s využitím TZ | Foto sasmcb.cz
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Druhý Motor pomýšlí na návrat do čela soutěže. Musí ale...

úterý, 13. února 2018, 17:10

Co nejrychleji zapomenout na nepřesvědčivé výsledky a výkony z poslední doby potřebují hokejisté ČEZ Motor České Budějovice,...

FOTO: Kino praskalo při únorové Dámské jízdě ve švech

úterý, 13. února 2018, 16:15

Ženy a dívky, které v únoru navštívily Dámskou jízdu v CineStaru, se rozhodně nenudily. Organizátoři pro ně přichystali nabitý...

Vozíčkáři Štírů hráli ve Švédsku „tradičně“ finále s Nackou. Na gumě...

úterý, 13. února 2018, 15:24

Souboje pěti špičkových týmů nabídl švédský florbalový turnaj pro hráče na vozíku Malmö Open. Českou republiku reprezentovali...

KULTURNÍ TIPY: Masopustní veselí vrcholí, tradice pak vystřídají...

úterý, 13. února 2018, 11:06

Chcete zažít ten pravý Masopust? Není problém. V centru města opět proběhne průvod masek, koleda, folklorní vystoupení i...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lidé se pohoršují nad fotografií pořízenou u...

  • (NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější...

  • U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři...

  • VIDEO: V Hrdějcích hořel autobus městské...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.