Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

SOUTĚŽ: Fenomenální Addict vystoupí v českobudějovickém Komiksu

 
úterý, 14. listopadu 2017, 17:22

Akce s názvem Addict už nějaký ten čas patří k nejvyhledávanějším mejdanům mladých Pražanů, kteří se nespokojí s běžnými klubovými party. Addict je uchvátil především tím, že nejde jen o party, ale o event se specifickou atmosférou. Tu teď nově můžou na vlastní kůži vyzkoušet i mimopražští příznivci neotřelé zábavy. Addict totiž nepřestává lovit nové výzvy a v listopadu vyráží na tour po republice.

Za konceptem party Addict stojí teprve třiadvacetiletý DJ a producent Jakub Strach alias DJ NobodyListen, který s ním přišel zhruba před rokem a půl. Prvotním impulsem pro vznik Addictu byla Nobodyho nespokojenost se zavedenými pražskými parties. Žádná z nich úplně nesplňovala jeho představy, a tak se jednoho dne rozhodnul, že si prostě udělá svoji vlastní.

Party Addict probíhá pokaždé na jiném netradičním místě a je pro ni typická neopakovatelná rave atmosféra, perfektně propracovaný line-up, skvělá audiovizuální show, parádní zvuk a hektolitry Jägermeisteru. Kombinace těchto jednotlivých ingrediencí už sama o sobě garantuje unikátní večírek, který nyní budou moci na vlastní kůži zažít i jihočeští fanoušci dobré zábavy.

Addict tour má celkem osm zastávek po České republice a jednu na Slovensku. Každá štace se vždy odehrává za dohledu i aktivní účasti DJ NobodyListen. Jinak tomu nebude ani v pátek 17. listopadu, kdy Addict zavítá do českobudějovického klubu Komiks. V roli hostů se objeví DJs Nrm a Alyaz. Návštěvníci se navíc můžou těšit i na tajného hosta, který odehraje speciální live show.  Ke správné party náladě zaručeně přispějí i krásné Jäger beets.

Soutěž o vstupenky na Addict (17. listopadu – 21:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na akci Addict do klubu Komiks. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do čtvrtka 16. listopadu do 10:00 hodin zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. Soutěž skončila! Správná odpověď byla za C. Po dvou vstupenkách vyhrává Tomáš Dvořák, Barbora Bartošová a Daniel Kašík. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

Soutěž skončila!

Správná odpověď byla za C. Po dvou vstupenkách vyhrává Tomáš Dvořák, Barbora Bartošová a Daniel Kašík. Gratulujeme!

Napsal(a) Zuzana Kantorová

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Vánoční strom pro Budějce se jmenuje Gigaska...

  • VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do...

  • České Budějovice plánují další opravu...

  • Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran...

Reklama
 
 

Kam dál?

Jihočeská centrála cestovního ruchu představila odborníkům své plány pro nadcházející rok

úterý, 14. listopadu 2017, 14:43

Přilákat návštěvníky a udržet je v regionu co nejdéle. To je hlavní cíl druhého nejsilnějšího turistického regionu po...

Prior uvede road show v rámci oslav největších českých skláren Kavalierglass

úterý, 14. listopadu 2017, 10:52

Před prodlouženým víkendem si můžete před Priorem v Českých Budějovicích užít road show pořádanou k oslavám sto...

KULTURNÍ TIPY: Zahrají The Display, Lords of the sound, František Nedvěd nebo Jana Boušková

úterý, 14. listopadu 2017, 10:03

Proběhne Budějovický Manifest 2017, v rámci kterého můžete slyšet třeba legendu českého undegroundu The Rozladěn....